www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
29 серпня 2019 року в центрі надання адміністративних послуг Межівської районної державної адміністрації відбувся семінар з питань державної реєстрації громадських формувань
Версія для друку Написати листа
Навчання для адміністраторів центру провела головний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Сендецька Олена Григорівна. На семінарі обговорювалися актуальні питання щодо реєстрації громадських формувань та порядок взаємодії між Головним територіальним управлінням юстиції та адміністраторами центрів надання адміністративних послуг з прийому документів для проведення реєстраційних дій через фронт-офіси.

Цікаво було дізнатися про роботу «ОН-ЛАЙН БУДИНОК ЮСТИЦІЇ» - порталу електронних сервісів, що забезпечує отримання послуг без контакту з представниками влади. Відтепер на цьому порталі можливо не тільки подати в електронній формі документи на проведення державної реєстрації громадського об’єднання зі статусом юридичної особи, але й провести попередню правову експертизу документів, що подаються для державної реєстрації.
Корисним для роботи може бути ще один електронний сервіс Мінюсту – «КАБІНЕТ ЕЛЕКТРОННИХ СЕРВІСІВ», за допомогою якого можна отримувати як інформацію, так і документи з державних реєстрів Міністерства юстиції України в режимі он-лайн.
Адміністратори ЦНАП Межівської райдержадміністрації вдячні управлінню державної реєстрації Головного територіального управління юстиції Дніпропетровській області за організацію, а головному спеціалісту відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Сендецькій О. Г. за проведення змістовного семінару.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор