Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


У ході засідання були розглянуті питання:

  1. Про підсумки виконання бюджету району і районного бюджету за 2018 рік та завдання на 2019 рік.
  2. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2018 рік щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян».

  Першим слухалося питання «Про підсумки виконання бюджету району і районного бюджету за 2018 рік та завдання на 2019 рік», з якого проінформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Ключик Н.О.
  Вона зазначила, що у 2018 році виконання місцевих бюджетів здійснювалося в умовах продовження впровадження бюджетної децентралізації та реформи міжбюджетних відносин, що сприяло посиленню фінансової самодостатності місцевих бюджетів. Звіт про виконання бюджету району і районного бюджету за 2018 рік розміщено за посиланням.
  З другого питання проінформувала відповідальна по роботі зі зверненнями громадян районної державної адміністрації Чернявська Н.О.
  Вона зазначила, що протягом 2018 року до місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Межівського району надійшло 443 звернення, що на 16% менше, ніж у 2017 році (530 звернень). Кількість звернень, що надійшла поштою, зменшилась на 2% у порівнянні з 2017 роком – 180 звернень проти 183 у 2017 році. На особистих прийомах отримано 263 звернення проти 347 у 2017році (менше на 24%). До Межівської районної державної адміністрації протягом 2018 року надійшло 35 звернень, що на 55% менше у порівнянні з кількістю звернень за 2017 рік (77 звернень). На особистих прийомах громадян керівництвом районної державної адміністрації за вказаний період отримано 16 звернень, поштою надійшло 14 звернень, на «гарячу» телефонну лінію – 5, з них дано роз’яснення – 23 (66%), вирішено позитивно – 7 (20%), надіслано на розгляд за належністю іншому органу влади –2 (5%).
  На веб-сайті райдержадміністрації в рубриці «Приймальня» можна ознайомитися з відповідними документами з питань роботи зі зверненнями громадян.
  Щомісячно на веб-сайті райдержадміністрації розміщується графік виїзних прийомів керівництвом, оголошення про проведення прямої «гарячої» телефонної лінії з керівництвом райдержадміністрації, звіт за попередній місяць.
  Усі звернення, що надійшли до Межівської райдержадміністрації, своєчасно розглянуті та опрацьовані. Всі питання, що порушуються у зверненнях громадян, які є в компетенції райдержадміністрації, вирішуються. В інших випадках громадянам надається обґрунтоване письмове роз’яснення, куди вони мають звернутись для вирішення питання, за якою адресою та які матеріали для цього необхідні.

  За результатами розгляду питань на засіданні колегії районної державної адміністрації були прийняті відповідні розпорядження.