www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 16 листопада 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
З 5 жовтня 2018 року представники виконавчої влади розпочнуть заходи, спрямовані на боротьбу з тіньовою зайнятістю
Версія для друку Написати листа
5 вересня 2018 року Кабінетом міністрів України ухвалено розпорядження № 649 – р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», яке дає старт боротьбі з тіньовою зайнятістю.

  19 вересня 20148 року вищезазначене розпорядження оприлюднено у засобах масової інформації.
  Розпорядженням № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» Кабінет міністрів України доручив Держпраці, ДФСУ, Пенсійному фонду, Національній поліції, іншим центральним органам виконавчої влади за участю органів місцевого самоврядування провести:
  · до 5 жовтня 2018 року інформаційно-роз’яснювальну кампанію про заплановані заходи та неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин.
  · починаючи з 5 жовтня 2018 року, комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення.
  Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади доручено переглянути нормативно-правові акти та внести до них зміни з метою посилення контролю за оформленням трудових відносин з найманими працівниками.
  Реалізація даного розпорядження сприятиме підвищенню ефективності державної політики щодо захисту трудових прав людей, зменшенню застосування не задекларованої праці та посиленню дисципліни сплати податків і
  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор