www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 24 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
26 листопада 2018 року в залі засідань Межівської районної державної адміністрації проведено чергове засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) до державного та місцевих бюджетів
Версія для друку Написати листа
До участі в роботі комісії були запрошені голови Межівської та Новопавлівської об’єднаних територіальних громад, Зорянський та Слов’янський сільські голови.

  На порядок денний винесено наступні питання:
  - про стан податкового боргу до місцевих бюджетів Межівського району, що склався станом на 01 листопада 2018 року та динаміка зміни за січень ‒ листопад 2018 року;
  - щодо стану сплати податку на доходи фізичних осіб громадянами, які одноосібно обробляють земельні ділянки (паї), за підсумками 2017 року, станом на 01 листопада 2018 року.
  З першого питання доповідала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Ключик Н.О., яка зазначила, що на 01 вересня 2018 року порівняно з 01 січня 2018 року податковий борг по Межівському району зріс на 2236,9 тис. грн., в тому числі податковий борг до місцевого бюджету зріс на 608,5 тис. грн. За даними, які висвітлено на офіційному сайті ГУ ДФС України, станом на 01 листопада 2018 року зростання податкового боргу по суб’єктах господарювання Межівського району за жовтень становить 21,86346 тис. грн., в тому числі зростання податкового боргу по юридичним та фізичним особам - підприємцях – 45,45269 тис. грн., а зменшення податкового боргу – 23,58923 тис. грн.
  При обговоренні питання зазначено, що найбільше зростання податкового боргу відбулося по платниках Межівської ОТГ, так із заборгованості 200,0 тис. грн. по земельному податку з фізичних осіб – 157,0 тис. грн. борг платників Межівської об’єднаної громади.
  За результатами розгляду питання про стан податкового боргу до місцевих бюджетів Межівського району прийняте рішення щодо посилення роботи по погашенню податкового боргу: в старостинських округах організувати індивідуальні зустрічі з боржниками, направити всім боржникам офіційні звернення та надати необхідні документи до Західно-Донбаської ОДПІ для подання матеріалів до суду по боржниках щодо стягнення податкової заборгованості.
  Розгляд питання щодо стану сплати податку на доходи фізичних осіб громадянами, які одноосібно обробляють земельні ділянки (паї), за підсумками 2017 року, станом на 01 листопада 2018 року розпочала начальник відділу фінансів Межівської ОТГ Редька Л.І., яка повідомила присутніх, що по Межівській громаді 100 осіб не задекларували свої доходи (13,99 %), найгірший показник по Іванівському старостинському округу. Всього задекларували по Межівській ОТГ свій дохід 615 осіб на суму 774,32725 тис. грн., а сплачено станом на 22 листопада 2018 року 772,00293 тис. грн.(99,7%).
  Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Ключик Н.О. зазначила, що за інформацією Новопавлівської ОТГ із 355 одноосібників за підсумками декларування сплату податку здійснили 130 осіб на суму 50,8 тис. грн. ситуація з декларуванням доходів одноосібниками є найгіршою в районі по Новопавлівській громаді і потребує роботи адресно з кожним одноосібником.
  Зорянський сільський голова Довгоспиний М.І. повідомив, що всі одноосібники Зорянської сільської ради прозвітували та в повному обсязі сплатили податок в сумі 350,0 тис. грн. Але інформація надана сільською радою не в повному обсязі, що унеможливлює проведення детального аналізу та виявлення фактів несплати.
  Слов’янський сільський голова Смольська Г.І. зазначила, що не сплатили податок 2 одноосібника, які зобов’язались сплати податок до 26 листопада 2018 року.
  За результатами розгляду другого питання прийнято рішення провести індивідуальну роботу з кожним платником щодо необхідності сплати податку на доходи фізичних осіб громадянами, які одноосібно обробляють земельні ділянки (паї), за підсумками 2017 року та починаючи з січня 2019 року проводити адресну роз’яснювальну роботу щодо декларування доходів одноосібниками за 2018 рік. Рекомендувати селищній та сільським радам надати розрахункові прогнозні дані, враховуючи середню врожайність вирощуваних культур по району, для проведення декларування одноосібниками за підсумками 2018 року до Межівського відділення Західно-Донбаської ОДПІ.
  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор