Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


Щодня біля пам’ятних знаків жертвам Голодомору 1932 – 1933 років в одній із центральних садиб старостинських округів чи сільських рад відбуватимуться мітинги-реквієми на вшанування пам’яті тих, хто загинув у ті страшні роки. Продовжуватиметься акція до 24 листопада 2018 року і завершиться в День пам’яті жертв Голодомору біля пам’ятного знаку в селищі Межова.

C:\Users\User\Desktop\Свічка памяті 2018\IMG_5291.JPG

  Пекельні цифри та слова
  У серце б’ють, неначе молот,
  Немов прокляття ожива:
  Рік 33… голод… голод…

  В руках, що виростили хліб,
  Не залишилось і зернини…
  Ні, рід наш в горі не осліп –
  Ти все згадаєш, Україно!

  Багатостраждальна історія нашого нарду. Ми не маємо права забувати її чорних сторінок. Сьогодні, коли ми маємо власну Державну, настав час говорити про це вголос. Цього вимагає історія. Цього вимагають мільйони жертв.

C:\Users\User\Desktop\Свічка памяті 2018\IMG_5298.JPG
C:\Users\User\Desktop\Свічка памяті 2018\IMG_5302.JPG
C:\Users\User\Desktop\Свічка памяті 2018\IMG_5311.JPG
C:\Users\User\Desktop\Свічка памяті 2018\IMG_5315.JPG
  У заході з нагоди початку акції «Запалімо свічку пам’яті!» на території Межівського району взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Антоніна Станіславівна Жук та керуюча справами виконавчого апарату районної ради Вікторія Валеріївна Діденко. Виступаючи, Антоніна Станіславівна наголосила, що ми – працьовита і терпляча нація. Наш народ заслуговує на шану й повагу. А пам’ятником жертвам хай буде наша пам’ять по минуле, небайдуже ставлення до національної трагедії, що спіткала наш народ у 1932 – 1933 роках.