www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 22 квітня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Відбулося чергове засідання колегії Межівської районної державної адміністрації
Версія для друку Написати листа

У ході засідання були розглянуті питання:
«Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2019 рік», з якого проінформувала начальник відділу економічного, агропромислового розвитку та державної реєстрації районної державної адміністрації Вітюк Т.О. З даною інформацією можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Межівського району в рубриці «Соціально-економічний розвиток району».
З питання «Про здійснення виконуючою обов’язки сільського голови та очолюваним ним виконавчим комітетом Новопавлівської сільської ради делегованих їм повноважень органів виконавчої влади» проінформувала Сотник Л.І. Доповідаюча зазначила, що Новопавлівська сільська рада у складі територіальної громади налічує 11 населених пунктів та включає Богданівський старостинський округ. Згідно статистичного обліку населення станом на 01 січня 2020 року на території сільської ради проживає 3523 особи у 1482 домогосподарствах, у тому числі в селах адміністративного центру громади населення складає 2611 чол., домогосподарств – 1092, по Богданівському старостинському окрузі населення - 912 – чоловік у 390 домогосподарствах. У загальній кількості населення пенсіонери складають 1118 осіб. Протягом 2019 року вибуло з території 50 чол., прибуло 46 чол., народилось 15 чол., померло 71 чол.
При обговоренні звіту, колегія районної державної адміністрації рекомендувала виконуючій обов’язки Новопавлівського сільського голови Сотник Л.І. ввести до штатного розпису структурний підрозділ або посаду, яка буде забезпечувати реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення на території Новопавлівськогї об’єднаної територіальної громади.
Голова районної державної адміністрації Кутній С.В. наголосив на потребі вирішення питання водозабезпечення жителів с. Богданівка. Також він зазначив про необхідність завершення капітального ремонту в КЗ «Сільський позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Лілія» Новопавлівської сільської ради та введення його в експлуатацію.
Заступник голови районної державної адміністрації Богдан С.В. звернувся до доповідаючої з зауваженням, що учні Новопавлівської ОТГ не навчаються в Межівському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті трудового навчання і профорієнтації. Зазначив, що дане питання необхідно взяти до уваги.


    За результатами розгляду питань керівникам були надані відповідні доручення.
    Версія для друку Написати листа

    Про цей сайт | Запитання | Адміністратор