www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 21 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
03 вересня 2018 року відбулося свято Першого дзвоника в школах Межівської об’єднаної територіальної громади
Версія для друку Написати листа
Свято першого дзвоника чи не найважливіше в житті кожної людини. Хтось цього дня вже вкотре поспішає до школи, щоб ступити на чергову сходинку до майбутнього, хтось прагне освіжити в пам’яті зворушливі спогади про минулі шкільні роки, а хтось несе запашні квіти, щоб привітати свою першу вчительку, яка на довгі роки залишилася в серці.

    Так, у опорному навчальному закладі громади КЗО «Межівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Межівської селищної ради» після капітального ремонту відбулася урочиста лінійка з нагоди свята знань. З вітальним словом до вчителів, учнів та батьків звернувся голова районної державної адміністрації Гребцов В.І. У своєму виступі привітав всіх з святом та зазначив, що школа вперше капітально відремонтована, що в даному закладі створені всі умови для навчання, відремонтовані класи та забезпечені новими меблями, інтерактивними засобами. Висловив слова вдячності педагогам та всім працівникам школи, батьківській громаді за величезний об’єм робіт, який сприяв успішного та вчасного початку нового навчального року. Подякував педагогічному колективу за високі результати випускників школи по зовнішньому незалежному оцінюванню, за підсумками якого школа зайняла 25 місце серед шестисот шкіл області. Віктор Іванович вручив учням і педагогам відзнаки за перемоги та участь у конкурсах.

    03 вересня КЗО «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради» відвідав депутат Дніпропетровської обласної ради Бондарчук В.Г. Володимир Григорович вручив Почесну грамоту Дніпропетровської обласної ради директору КЗО «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради» Сідаш Н.В. Від імені учнів та педагогів школи Наталія Василівна висловила щиру вдячність депутату обласної ради Бондарчуку В.Г. за сприяння якого на території школи встановлено спортивний майданчик. Від імені голови Дніпропетровської обласної ради Пригунова Г.О., депутатського корпусу Дніпропетровщини, Володимир Григорович привітав усіх присутніх зі святом. Побажав школярам, вчителям та батькам разом торувати стежину до знань.

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди стоят и на улице На данном изображении может находиться: 7 человек, в том числе Володимир Зражевський, люди стоят, цветок, костюм и на улице
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор