www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 19 листопада 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту розпорядження голови Межівської районної державної адміністрації “ Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг Межівської районної державної адміністрації ”
Версія для друку Написати листа

  Відповідно до вимог закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Межівська районна державна адміністрація повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження голови Межівської районної державної адміністрації «Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг Межівської районної державної адміністрації» та аналізу його регуляторного впливу.
  Проект регуляторного акта підготовлено для затвердження чіткого і зрозумілого алгоритму дій адміністраторів центру надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП) та суб’єктів надання адміністративних послуг з метою забезпечення ефективного функціонування ЦНАП як дієвої інституції, спрямованої на протидію корупції та забезпечення якісного обслуговування громадян і суб’єктів господарювання.
  Розробник – відділ з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг Межівської районної державної адміністрації.
  Проект розроблено на виконання та з дотриманням вимог законів України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та «Про адміністративні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2013 № 588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг» (із змінами) з урахуванням Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11березня 2004 № 308 (із змінами).
  Повний текст проекту розпорядження голови Межівської районної державної адміністрації «Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг Межівської районної державної адміністрації» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено 24 вересня 2018 року на:
  1. Офіційному веб-сайті Межівської районної державної адміністрації: http://www.megev-rn.dp.gov.ua;
  2. На інформаційному стенді Межівської районної державної адміністрації за адресою: смт Межова, вул. ім. Грушевського, буд. 5;
  3. Ознайомитись з проектом розпорядження можна щоденно, крім вихідних (з 08 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв., щоп’ятниці з 08 год. 00 хв. до 15 год. 45 хв.) у відділі з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг Межівської районної державної адміністрації за адресою: смт Межова, вул. ім. Грушевського, буд. 7 перший поверх.
  Зауваження та пропозиції до проекту розпорядження голови районної державної адміністрації «Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг Межівської районної державної адміністрації» від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення (з 24 вересня 2018 року по 24 жовтня 2018 року) поштою за адресою смт Межова, вул. ім. Грушевського, буд. 5, в електронній формі за адресою ifbereza@gmail.com. та info@mejrda.dp.gov.ua.
  Телефон для довідок (05630) 60473.


  Голова районної
  державної адміністрації В.І. ГРЕБЦОВ

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор