www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 27 січня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
В обласній лікарні ім. Мечникова робитимуть ПЛР-тести на корона вірус.
Версія для друку Написати листа
В обласній лікарні ім. Мечникова робитимуть ПЛР-тести на корона вірус.

    Відсьогодні у Дніпропетровській обласній лікарні ім. Мечникова робитимуть ПЛР-дослідження на коронавірус. Перевірятимуть хворих на пневмонію, а також мешканців Першотравенська та Павлограда. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Валерій Сердюк.
    «Щодня у Дніпропетровському лабораторному центрі проводять близько 250 ПЛР-досліджень на коронавірус. Перевіряють усіх із підозрами, тих, хто мав контакти із хворими на COVID-19 або повернувся з-за кордону. Відсьогодні тестування методом ПЛР робитимуть і в обласній лікарні ім. Мечникова, розповів директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Валерій Сердюк. – Завдяки цьому зможемо перевіряти більше людей та швидше виявляти нові випадки захворювань».
    У лікарні тестуватимуть мешканців Першотравенська й Павлограда, а також хворих з діагнозом «пневмонія».

    «Нині в області багато людей хворіють на пневмонії. Найчастіше захворювання викликають вірусні інфекції, але спричинити пневмонію може й COVID-19. Дуже важливо правильно визначити походження захворювання, аби вчасно надати людині допомогу та не допустити поширення коронавірусу, зазначив головний лікар ОКЛ ім. Мечнікова Сергій Риженко. – У лабораторії медзакладу маємо усе необхідне обладнання для проведення ПЛР-досліджень. Поступово зможемо робити близько 200 тестів щодня».
    Загалом на коронавірус перевірили вже 1089 мешканців Дніпропетровщини. 60 з них отримали позитивний результат.

https://adm.dp.gov.ua/storage/app/uploads/public/5e9/43b/f4b/5e943bf4be82e528552978.jpg
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор