www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 16 листопада 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Героїчне минуле партизан
Версія для друку Написати листа
22 вересня щорічно відзначається День партизанської слави України. У цей день з почуттям безмежної подяки ми віддаємо данину поваги підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.

    Напередодні цього дня для учнів Межівського професійно-технічного училища працівники Межівської бібліотеки для дорослих провели історичну бесіду «Героїчне минуле партизан». В ході проведення заходу присутні поринули у тяжкі воєнні роки партизанського руху на Україні під час Другої світової війни, а також дізналися про перші партизанські загони, очолювані С. Ковпаком, О. Федоровим та із підпільною діяльністю партизанів на території Дніпропетровської області.
    Час невблаганний. З його плином позаростали партизанські стежки, обвалились колишні землянки. Час стер з лиця сліди далеких тих боїв та походів. Але з людської пам’яті сторінки бойової слави йому не під силу стерти. Вона відлунюється в серцях молодого покоління. Під час заходу всі присутні в залі вшанували хвилиною мовчання подвиги партизанів, які віддали життя за рідну землю.
    Присутні переглянули відео «Партизанський рух». Під час проведення заходу декламувалися вірші військової тематики.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор