www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 6 квітня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області інформує
Версія для друку Написати листа
Державна податкова служба надала понад 5 млн адміністративних послуг платникам у 2019 році

    ДПС покращує результати роботи у сфері надання послуг платникам податків та ініціює ефективні рішення, які спрощують ведення бізнесу.
    Нині громадяни можуть отримати адміністративні, консультаційні та інформаційні послуги, здати податкову звітність та отримати послуги кваліфікованого електронного підпису у 468 центрах обслуговування.
    Так, протягом 2019 року ДПС надала майже 5,4 млн адміністративних послуг.
    «Відкритість та доступність податкової – це вже реальність сьогодення. Ми впроваджуємо рішення, які спрощують ведення бізнесу. Також значну увагу приділяємо вдосконаленню інформаційної допомоги платникам», - зауважив Голова ДПС Сергій Верланов.
    Зокрема, ДПС вже розпочала серію публікацій інформаційних листів. Теми для роз’яснення визначаємо, спираючись на адміністративну практику, а також запити, які надходять від платників.
    Перший інформаційний лист можна завантажити тут.
    Другий вийде незабаром.
    Крім того, функціонує Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР), де доступна послуга «Зворотній зв’язок».
    За допомогою цього сервісу платники податків мають можливість оперативно отримати від Контакт-центру ДПС відповіді на запитання, що належать до компетенції ДПС. Ми продовжуємо роботу, щоб зробити їх ще більш змістовними, чіткими та конкретними.
    Нагадуємо, що скористатись ЗІР можна через офіційний вебпортал ДПС (вкладка «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс») або за адресою: zir.tax.gov.ua.

    Використовуєте працю найманих осіб без належного оформлення: контролюючий орган має право на проведення фактичної перевірки

    Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до п.п. 75.1.3 п. 75.1 ст. 75 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) контролюючі органи мають право здійснювати фактичні перевірки і у разі наявності або отримання інформації про використання праці найманих осіб без належного оформлення трудових відносин та виплати роботодавцям доходів у вигляді заробітної плати без сплати податків до бюджету. Під час проведення таких перевірок посадові (службові) особи органів державної податкової служби повинні діяти у межах повноважень, визначених ПКУ.
    Так, згідно з п. 81.1 ст. 81 ПКУ посадові особи контролюючого органу мають право приступити до проведення фактичної перевірки за наявності підстав для її проведення, визначених ПКУ, та за умови пред’явлення або надіслання у випадках, визначених ПКУ, таких документів:
    направлення на проведення такої перевірки, в якому зазначаються дата видачі, найменування контролюючого органу, реквізити наказу про проведення відповідної перевірки, найменування та реквізити суб’єкта (прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи – платника податку, який перевіряється) або об’єкта, перевірка якого проводиться, мета, вид (документальна планова/позапланова або фактична), підстави, дата початку та тривалість перевірки, посада та прізвище посадової (службової) особи, яка проводитиме перевірку. Направлення на перевірку у такому випадку є дійсним за наявності підпису керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу, що скріплений печаткою контролюючого органу;
    копії наказу про проведення перевірки, в якому зазначаються дата видачі, найменування контролюючого органу, найменування та реквізити суб’єкта (прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи – платника податку, який перевіряється) та у разі проведення перевірки в іншому місці – адреса об’єкта, перевірка якого проводиться, мета, вид (документальна планова/позапланова або фактична перевірка), підстави для проведення перевірки, визначені ПКУ, дата початку і тривалість перевірки, період діяльності, який буде перевірятися. Наказ про проведення перевірки є дійсним за наявності підпису керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу та скріплення печаткою контролюючого органу;
    службового посвідчення осіб, які зазначені в направленні на проведення перевірки.

    Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор