www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 26 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Відбулося чергове засідання колегії Межівської районної державної адміністрації
Версія для друку Написати листа
У ході засідання були розглянуті питання:

  1. Про стан організації імунопрофілактики населення району та забезпечення імунобіологічними препаратами.
  2. Про підсумки роботи щодо виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей».
  3. Про роботу служби у справах дітей районної державної адміністрації у вирішенні питань соціального захисту дітей та організації роботи із запобігання дитячій бездоглядності.
  4. Про схвалення проекту рішення районної ради «Про внесення змін до рішення районної ради від 11 грудня 2017 року № 343-21/VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік» (з урахуванням внесених змін)».

  З першого питання проінформував виконуючий обов’язки головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Межівської селищної ради» Кравець В.М. Він зазначив, що кошти, спрямовані на виконання заходів програми «Здоров’я населення Межівщини на 2018-2020 рр.» були використані для обстеження декретованих верств населення, диспансерної групи хворих, вагітних, а також дітей із групи ризику на ВІЛ-інфекцію та гепатити В, С. Всього обстежено 1615 осіб. З метою виявлення туберкульозу серед дитячого населення проводиться туберкулінодіагностика. В 2018 році підлягало діагностиці 2696 дітей, зроблено проб Манту 1425. Придбано 2850 доз туберкуліну на суму 68150 грн. із місцевого бюджету.
  З другого питання доповіли начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Сергієнко І.М., Межівський селищний голова Зражевський В.М., в.о. начальника відділу освіти районної державної адміністрації Бугайов О.І. Начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Сергієнко І.М. зазначила, що контингент учнів шкіл Межівського району станом на початок оздоровчої кампанії становив 1915 дітей віком від 7 до 17 років, з них 1238 – діти пільгових категорій. Протягом січня – серпня 2018 року оздоровчими та відпочинковими послугами було охоплено 1242 дитини, що становить 64,9 % від кількості дітей шкільного віку, які підлягають оздоровленню, з них 978 – діти пільгових категорій. У 2018 році на базі 15 загальноосвітніх шкіл району функціонували пришкільні табори з денним перебуванням, де провели відпочинок 1051 дитина району. У комунальному закладі «Сільський позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Лілія» Новопавлівської сілської ради» у 2018 році протягом двох змін було оздоровено 135 дітей району, у тому числі 101 дитина пільгової категорії. За період січень – серпень 2018 року оздоровленням охоплено 38 дітей пільгових категорій. За 8 місяців 2018 року КЗОЗ «Межівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» направлено на лікування до санаторіїв 18 дітей району (діти з інвалідністю та діти, які перебувають на диспансерному обліку).
  Межівський селищний голова Зражевський В.М. проінформував, що з 29 травня 2018 року на базі 10 шкіл працювали табори з денним перебування дітей. 753 дитини протягом 14 днів мали повноцінний відпочинок і перебували під наглядом вихователів. На харчування дітей пільгової категорії у таборах з денним перебуванням з місцевого бюджету витрачено близько 180 тис. грн. при вартості обідів 30 грн. на день. Велика увага надавалась туристсько – краєзнавчій роботі. 33 дитини були оздоровлені у таборах: «Артек», «Молода гвардія», «Перлина Придніпров’я».
  В.о. начальника відділу освіти районної державної адміністрації Бугайов О.І. зазначив, що станом на 01 травня 2018 року у районі налічувалось згідно мережі і контингенту учнів шкіл Межівського району на 2017 - 2018 навчальний рік віком від 7 до 17 років включно 368 дітей. У 2018 році на базі 2 загальноосвітніх шкіл району функціонували табори з денним перебуванням. Пришкільні табори з денним перебуванням були відкриті 29 травня 2018 року і працювали в одну зміну 14 днів. 204 дитини району протягом 14 днів мали повноцінний відпочинок і перебували під наглядом вихователів. У цьому році на базі РКЗО «Зорянська СЗШ І-ІІІ ступенів» та РКЗО «Слав’янська СЗШ І-ІІІ ступенів» працювали такі мовні загони, де діти практикували свої знання і навички з англійської мови.
  З третього питання проінформувала начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Земляна Л.О. Вона зазначила, що службою у справах дітей постійно проводиться профілактично-виховна робота, спрямована на збереження для дитини її біологічної родини. З метою виявлення бездоглядних дітей, службою у справах дітей спільно з сектором превенції Межівського відділення поліції Синельниківського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, виконкомами сільських, селищної рад протягом 9 місяців 2018 року проведено 12 рейдових заходів «Діти вулиці», обстежено 31 родину, в яких виховуються 62 дитини (2 родини обстежувалися неодноразово). Станом на 24 вересня 2018 року на профілактичному обліку служби перебуває 19 сімей, в яких виховується 48 дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах, з них: 45 дітей, де батьки ухилялися від виконання батьківських обов’язків; 3 дітей – діти, тимчасово переміщені з зони проведення АТО. Протягом 9 місяців 2018 року було повернуто 5 дітей у біологічні родини, знято з обліку 4 дитини (4 сім’ї), але, разом з тим, поставлено на облік 11 дітей (6 сімей). Станом на 24 вересня 2018 року в районі проживає 4222 дітей, з них: на території Зорянської та Слов’янських сільських рад – 725 дітей, на території Межівської об’єднаної територіальної громади – 3015 дітей, Новопавлівської об’єднаної територіальної громади – 482 дитини. На первинному обліку служби у справах дітей районної державної адміністрації перебуває 85 дітей (19 дітей-сиріт та 66 дітей, позбавлених батьківського піклування). Сімейними формами виховання охоплено 78 дітей, з них: під опікою, піклуванням – 56 дітей; у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу – 22 дитини. У державних закладах – 5, у реабілітаційному центрі – 1 дитина, на тимчасовому утриманні – 2 дітей.
  Останнім слухалося питання «Про схвалення проекту рішення районної ради «Про внесення змін до рішення районної ради від 11 грудня 2017 року № 343-21/VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік» (з урахуванням внесених змін)», з якого проінформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Ключик Н.О.
  За результатами розгляду питань на засіданні колегії районної державної адміністрації були прийняті відповідні розпорядження.
  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор