www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 18 січня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
До уваги мешканців району!
Версія для друку Написати листа
Шановні земляки!

  Запроваджені у державі карантинні обмеження внесли корективи у спосіб відзначення поминальних днів. Навіть вікові традиції зазнають змін. І це стосується не лише України, а всього світу.
  Тож Радуницю – тиждень поминання померлих родичів та відвідування кладовищ – доведеться перенести на інші дати. Відповідно до рішень регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 21 квітня 2020 року та районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в місцях перебування масового скупчення людей, на період карантину на території Межівського району закрито для відвідування кладовища, крім випадків здійснення поховання померлого за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метра.
  Кожен свідомий громадянин розуміє, що сенс поминальних днів після Великодня полягає в посиленій молитві за близьких. Від відповідальності кожного з нас залежить, як скоро закінчиться карантин і ми всі зможемо повернутися до звичного ритму. Зустрічатися один із одним, дотримуватися звичаїв і віддавати шану померлим.
  Закликаємо проявити свою громадянську свідомість і пом’янути померлих родичів вдома.

  Бережіть себе та своїх рідних! Залишайтеся під час карантину вдома!  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор