www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 16 листопада 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Керівникам бюджетних установ
Версія для друку Написати листа
Дніпропетровським регіональним інститутом державного управління при Президентові України протягом п’ятнадцяти років проводиться навчання спеціалістів у сфері публічних закупівель .

Лекції та заняття проводяться провідними спеціалістами з питань державних закупівель департаменту економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації, Східного офісу Державної аудиторської служби України, головного управління Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області та іншими спеціалістами.
Слухачі курсів забезпечуються нормативними та методичними матеріалами з питань закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти. Після закінчення навчання вони отримують документи про проходження курсів державного зразка.
Інформацію щодо умов проходження курсів та вартості навчання розміщено на сайті інституту: www.dridu.dp.ua.
Бажаючих пройти навчання за вищезгаданим курсом просимо звернутися до відділу економічного розвитку, торгівлі та державної реєстрації райдержадміністрації за тел. (05630) 62-5-68 або надіслати листа на електронну адресу у мережі Інтернет derevenez@meta.ua.
Крім того ви можете безпосередньо звернутись до Дніпропетровського регіонального інституту державного управління при Президентові України або надіслати листа на електронну адресу у мережі Інтернет www.dridu.dp.ua.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор