www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 17 січня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Дніпропетровщина долучилася до всеукраїнського проєкту "Великденьвдома".
Версія для друку Написати листа
Дніпропетровщина долучилася до всеукраїнського проєкту #Великденьвдома.

    Великдень вдома – цьогорічна світова тенденція та нагальна потреба сьогодення. Залишатися на свята у домівках закликав мешканців області й голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. І наголосив: саме Великодній вікенд стане вирішальним у необхідності продовжити карантин.

    «Нинішня пандемія змусила людей у різних країнах змінити звичний спосіб життя та переглянути формат усталених традицій. І ми, українці, маємо проявити мудрість та розсудливість. З ініціативою провести Великдень вдома виступив Президент України Володимир Зеленський. За даними соціології, до неї вже приєдналися майже 90% усіх громадян, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Закликаю мешканців області: зупинімо епідемію разом. Лише від нашої відповідальності залежить розвиток ситуації у регіоні. Пересидимо Великодні свята вдома – і вже через короткий час повернемося до звичного життя. Сходимо до церкви – і карантин може розтягнутися на місяці. Долучитися до богослужінь у різних храмах можна буде онлайн у мережі Інтернет. Їх транслюватимуть також телеканали».

    Великодню службу онлайн в області транслюватимуть такі храми: Храм Різдва Пресвятої Богородиці, Свято-Духівський храм, Свято-Троїцький кафедральний собор Дніпропетровської єпархії УПЦ – у Дніпрі, Храм святого праведного Петра Багатостраждального – у Нікополі, Храм Покрови Пресвятої Богородиці – у Солоному, Храм Святителя Петра Могили – у Покрові.

    Приєднатися дистанційно до богослужінь зможуть і парафіяни греко-католицької церкви. Для них онлайн-трансляцію проведуть два дніпровські храми: Церква Покрови Пресвятої Богородиці, Храм Святого Миколая Чудотворця.


На изображении может находиться: еда На изображении может находиться: текст
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор