www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 20 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Відповідно до листа департаменту економічного розвитку Дніпропетровської обласної державної адміністрації (вих. №889/0/31-18 від 26.07.2018 року) Межівська районна державна адміністрація інформує про наступне
Версія для друку Написати листа
Протягом серпня – вересня 2018 року у містах Києві та Полтаві буде проведена низка заходів з метою сприяння розвитку внутрішнього туризму та створення бізнес-майданчиків з представниками бізнесу, інвестиційних фондів, органів влади, засобів масової інформації, громадських діячів тощо, які дозволять презентувати потенціал наших територій як інвестиційно привабливих, познайомитись з кращими практиками розробки та впровадження проектів розбудови туристичної інфраструктури, здійснити обмін досвідом у сфері розвитку туризму на місцях та визначити перспективні напрямки подальшого розвитку територій.
Дата прове
дення
Формат та назва заходуМісце проведенняДодаткова інформація про захід
10-24 серпня 2018 рокуВсеукраїнський експопроект «Мистецькі жнива – 2018»м. Київ вул.Хрещатик,2 ДП «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»Мета заходу – популяризація унікальних традицій і культурного надбання України, репрезентація її економічного, туристичного та мистецького потенціалу
14-15 вересня 2018 рокуХІІ Міжрегіональна виставка-турсалон «Відпочивайте на Полтавщині»м. Полтава
вул.Соборності, 23 Театральна площа
Мета заходу – презентація потенціалу та туристичного продукту територій. Програмою заходу передбачена презентація промислового туризму області.
21 вересня 2018 рокуХерсонський міжнародний економічний форум «Таврійські горизонти»м. Київ
Паркова дорога, 16а
Конгресно-виставковий центр «Парковий»
Мета заходу – обговорення проектів з розбудови туристичної інфраструктури за кращими світовими практиками, аграрні інновації та вигідні пропозиції галузі переробки сільськогосподарської продукції, обмін досвідом, визначення напрямків спільних дій та формування стратегії подальшого розвитку міждержавної та міжрегіональної співпраці.

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор