www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 18 січня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Робота Дніпропетровськгазу під час карантину
Версія для друку Написати листа
В масках і рукавичках: як працює «аварійка» «Дніпропетровськгазу» під час карантину

Починаючи з 16 березня спеціалісти аварійно-диспетчерської служби АТ «Дніпропетровськгаз» здійснили 2768 виїздів. Незважаючи на карантин, 48 бригад АДС продовжують працювати цілодобово, щоб забезпечити безперебійне газопостачання та безпеку споживачів.
Щоденно аварійно-диспетчерська служба отримує до сотні викликів з усієї області. Більшість повідомлень стосуються наявності запаху газу.
Задля безпеки, під час роботи працівники аварійної служби «104» одягають захисні маски, окуляри та рукавиці, а також регулярно обробляють антисептиками руки та інструменти. Слідкують і за чистотою автомобілів. Машини дезінфікують двічі на день, перед виїздом та після закінчення зміни.
«Щоб мінімізувати ризики для здоров’я, наші співробітники не лише забезпечені засобами індивідуального захисту, а й проходять щоденний медогляд. Тому просимо споживачів не перешкоджати доступу спеціалістів АДС до оселі, якщо це необхідно», - говорить головний інженер АТ «Дніпропетровськгаз» Олександр Макаренко.
Як соціально-відповідальна компанія, АТ «Дніпропетровськгаз» турбується про здоров’я своїх клієнтів. Саме тому бригади аварійно-диспетчерської служби регулярно інформують населення про запобіжні засоби у період карантину за допомогою гучномовців. Короткі інструктажі проводять і на місці виклику.
Нагадуємо, якщо ви відчули запах газу або помітили, що у роботу газових мереж втручаються сторонні, – негайно телефонуйте 104. У разі витоку газу, не вимикайте та не вимикайте електроприлади, не користуйтеся вогнем, натомість відчиніть вікна та двері, залиште приміщення та викличте бригаду АДС.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор