www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 січня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
На Дніпропетровщину привезли 8 тис експрес-тестів на коронавірус
Версія для друку Написати листа
На Дніпропетровщину доставили 8 тис експрес-тестів на коронавірус. Їх використовуватимуть у разі підозри на COVID-19. Також регіон отримав тести, які визначають новий штам вірусу методом полімеразної ланцюгової реакції. А ще – 5,1 тис масок, 200 респіраторів для медиків. Першочергові потреби області покриті. Незабаром надійдуть додаткові поставки. Про це сповістив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

    «Напередодні в Україну з Китаю прилетіла велика поставка тестів для визначення коронавірусу та засобів індивідуального захисту. Це вкрай важливо для забезпечення оперативного виявлення якомога більшої кількості випадків інфікування, а отже – для своєчасної протидії епідемії, – наголосив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Лікарі Дніпропетровщини отримали для досліджень 8 тис експрес-тестів, тест-системи для ПЛР, маски, респіратори та інші засоби індивідуального захисту. Незабаром очікуємо з Китаю додаткові поставки».
    Отримані засоби надійдуть до госпітальних баз та служби екстреної меддопомоги області.

    У разі необхідності медики робитимуть два тестування: на грип і експрес-тест на коронавірус. Якщо проведене дослідження підтвердить COVID-19, лікарі братимуть додатковий зразок – для ПЛР-тестування.

    Нині в Україні – 84 підтверджені випадки COVID-19. Із них два – на Дніпропетровщині.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор