www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 26 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
11 лютого 2019 року у Межівській райдержадміністрації відбулася оперативна нарада
Версія для друку Написати листа

11 лютого голова районної державної адміністрації Гребцов В.І. провів оперативну нараду за участю голови районної ради Халимендика П.О., керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівників установ, організацій району, заступника селищного голови та сільських голів, в.о. старост старостинських округів.
На чергу денну виносилося 4 питання.
Першим слухалося питання про підсумки роботи Межівського районного сектору та 59 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Дніпропетровській області у 2018 році та плани на 2019 рік. З даного питання проінформував начальник 59 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Лисенко С.В. Він зазначив, що станом на 31 грудня 2018 року на території Межівського району сталося 84 пожежі, внаслідок яких загинуло 2 особи. З метою профілактики та попередження пожеж органами державного пожежного нагляду Межівського району за 12 місяців 2018 року проведено 66 перевірок, в результаті яких до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу притягнуто 18 посадових осіб. Через районну газету «Межівський меридіан» було надруковано 14 статей на протипожежну тематику та з метою профілактики надзвичайних ситуацій було розроблено інформаційні листівки і роздано жителям. У місцях масового відпочинку людей, а також лісових масивах, водоймах району здійснено 50 рейдів.
Другим слухалося питання про хід виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 24 жовтня 2018 року № Р-411/0/313-18 «Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 9 місяців 2018 року», пунктом 3 даного розпорядження визначено підвищити ефективність роботи з виявлення роботодавців, насамперед суб’єктів господарської діяльності – фізичних осіб, представників малого та середнього бізнесу, які виплачують невиправдано низьку заробітну плату, використовують найману працю без оформлення трудових відносин та без сплати податку на доходи фізичних осіб до бюджету й єдиного соціального внеску, а також організувати роботу комісії по легалізації найманої праці, особливу увагу звернути на селянсько-фермерські господарства, суб’єктів підприємницької діяльності, в яких в обробітку понад 100 га землі та не мають найманої праці, з якого проінформували заступник Межівського селищного голови, сільські голови та начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та державної реєстрації районної державної адміністрації Довженко Т.М. Вона зазначила, що протягом 2018 року за ініціативи Межівської районної державної було організовано 12 засідань робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, у тому числі 4 виїзні засідання. На виїзних засіданнях здійснено роз’яснювальну роботу щодо дотримання законодавства про працю по суб’єктах господарювання, в результаті проведеної роботи, приватними підприємцями було зареєстровано найману працю, а дві особи зареєстрували підприємницьку діяльність. У жовтні 2018 року було проведено семінар-нараду на тему «Здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю», після проведення семінару (протягом тижня) було зареєстровано 11 найманих осіб.
Наступним слухалося питання про стан організації імунопрофілактики населення району та забезпечення імунобіологічними препаратами. З даного питання проінформував виконуючий обов’язки директора комунального некомерційного підприємства, «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Межівської селищної ради». Зазначив, що згідно рішення сесії Межівської районної ради від 19 грудня 2017 року № 131-03/VІІ затверджено програму «Здоров’я населення Межівщини на 2018 – 2020 роки». У дану програму включено розділ «Імунопрофілактика та захист населення від інфекційних хвороб у Межівському районі». На виконання заходів програми затверджено 33,5 тис. грн., у 2018 році використано 22,2 тис. грн. (66,3%). Для проведення планових щеплень заклад отримує вакцини в ОДКЛ.
Останнім слухалося питання про роботу селищної, сільських рад з виявлення одиноких непрацездатних громадян, які потребують сторонньої допомоги, з якого доповідали заступник Межівського селищного голови Угнівенко О.П., в.о. Новопавлівського сільського голови Сотник Л.І., Зорянський сільський голова Довгоспиний М.І. та Слов’янський сільський голова Смольська Г.І. За інформацією доповідаючих, виконавчі комітети співпрацюють з працівниками управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, працівниками територіальних центрів соціального обслуговування Межівської селищної ради та Новопавлівської сільської ради по обстеженню матеріально-побутових умов проживання малозабезпечених і соціально незахищених громадян, а також постійно працюють над виявленням одиноких непрацездатних громадян, які потребують сторонньої допомоги. Дане питання знаходиться на постійному контролі у селищної та сільських радах.

За результатами розгляду питань керівникам були надані відповідні доручення.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор