www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 23 січня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
5 тисяч експрес-тестів на коронавірус вже направили до лікарень та екстрених служб Дніпропетровщини
Версія для друку Написати листа

На Дніпропетровщині вже розподілили 5 тисяч експрес-тестів на коронавірус. Три тисячі з них отримали госпітальні бази, та ще 2 тисячі – обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Про це розповів директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Валерій Сердюк.
«Загалом на Дніпропетровщину доставили 8 тисяч клінічних експрес-тестів на COVID-19. 5 тисяч з них вже розподілили. Вони дозволяють протягом кількох хвилин визначити, чи є коронавірус в організмі. Вірогідність такої діагностики – 60-70%. Тестувати будуть усіх, хто потраплятиме до госпітальних баз із підозрою на інфекцію. Нині на Дніпропетровщині визначені два такі медзаклади»,  сказав директор департаменту охорони здоров’я ОДА Валерій Сердюк.
До госпітальних баз області направили три тисячі клінічних експрес-тестів. 1,5 тисячі – до Дніпровської міської лікарні №21 та стільки ж – до Криворізької інфекційної лікарні.
Ще 2 тисячі тестів передали до обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Під час викликів пацієнтів тестуватимуть тільки у разі необхідності.
Нині в Україні – 113 підтверджених випадків COVID-19. Із них два – на Дніпропетровщині.  
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор