www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Сьогодні у селищі Межова у рамках заходів до Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України відбулося урочисте підняття Державного Прапора України
Версія для друку Написати листа
На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України в Україні сьогодні відзначають День Державного Прапора України.

Наш Прапор має багату історію. Утвердження синьо-жовтого поєднання як українських національних кольорів відбулося ще у 1848 р. 24 липня 1990 р. у Києві блакитно-жовтий прапор був урочисто піднятий над будинком міської ради. Полотнище було попередньо освячено у Софійському соборі владикою Володимиром і настоятелем храму Бориса і Гліба Української автокефальної церкви отцем Юрієм.
24 серпня, після проголошення Акту незалежності України, група народних депутатів внесла синьо-жовтий український прапор до сесійної зали Верховної Ради. Про це свідчать стенограма засідання і спогади тодішніх депутатів
А 4 вересня 1991 р. національний синьо-жовтий прапор піднято над Верховною Радою України.
Сьогодні у селищі Межова у рамках заходів до Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України відбулося урочисте підняття Державного Прапора України та покладання квітів до пам’ятних знаків учасникам АТО/ООС та ІІ Світової війни. Захід відбувся за участі представників Межівської райдержадміністрації, райради, місцевого самоврядування, молоді, громадськості, учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях та операції Об’єднаних сил.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор