www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 18 січня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Засідання районного штабу протидії коронавірусу
Версія для друку Написати листа

  Підвіз до закладів охорони здоров’я - медичних працівників, які проживають в інших населених пунктах, в т. ч. й за межами району; інвентаризація матеріальних резервів засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) для лікарів, поліції та рятувальників; фінансування з місцевого бюджету та алгоритм придбання ЗІЗ та дезінфікуючих засобів; виготовлення засобів індивідуального захисту, зокрема - масок на територіях; кількість та готовність апаратів штучної вентиляції легень у Центральній лікарні Межівської селищної ради; а також оперативна інформація щодо про перелік осіб, що прибули на територію району з інших держав.

  Ці та інші питання були розглянуті під час засідання районного штабу з питань попередження поширенню гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2.

  Засідання відбулося 23 березня 2020 року в приміщені райдержадміністрації з метою координації дій та на виконання спільного доручення голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради від 23 березня 2020 року «Про невідкладні заходи з попередження поширенню гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2».

  У роботі штабу взяли участь керівники району – голова райдержадміністрації Сергій Кутній та голова районної ради Павло Халимендик, селищний, сільські голови, представники первинної та вторинної медичних ланок селищної ради, Межівського відділення поліції, районного сектору Державної служби надзвичайних ситуацій, управління соціального захисту населення.

  У робочому порядку були опрацьовані вищезазначені питання, заслухані інформації керівників об’єднаних громад, сільських рад, очільників медичних закладів, рятувальної служби та відділу поліції.

  На сьогодні ситуація на території Межівського району щодо розповсюдження COVID – 19 тримається під контролем, випадків захворювання - станом на 23 березня не зафіксовано. За спільні кошти районного бюджету, Межівської та Новопавлівської обєднаних територіальних громад придбано засоби індивідуального захисту та дезінфікуючі засоби для Центру первинної медико-санітарної допомоги та Центральної лікарні селищної ради. (хоча потреба в цих засобах для створення оперативного резерву існує).

  Медики працюють в посиленому режимі. Переобладнано 2 бокси колишнього інфекційного відділення Центральної лікарні для прийому хворих з підозрою на коронавірус. Щодо можливих випадків хворих у тяжких станах, до яких застосовується оксигенотерапія та штучна вентиляція легенів, то на сьогодні Центральна лікарня має у своєму у розпорядженні концетратор, розрахований для 2-х пацієнтів потоком на кожного по 10 літрів кисню. Крім того - 5 апаратів штучної вентиляції легенів. Всі працюють і готові до використання. На контроль взято питання підвозу медичних працівників з інших населених пунктів.  Як повідомив координатор штабу Сергій Богдан, налагоджено співпрацю з Державною міграційною службою України, яка через Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації вже сьогодні надає в райони інформацію щодо осіб, які прибувають з-за кордону на територію області, в тому числі і Межівський район. Такими чином районний штаб попередження поширенню COVID – 19 матиме повну інформації щодо осіб, які прибули в громади та сільські ради Межівщини. За попередньою інформацією, на сьогодні таких осіб 36.

  Після завершення наради координатор штабу, заступник голови РДА Сергій Богдан відзначив:

  - Підводячи підсумки наради можна з впевненістю сказати що на перший випадок район готовий до боротьби з COVID – 19.

  Ніхто з керівників об’єднаних територіальних громад, сільських рад не залишився осторонь проблеми боротьби з світовою пандемією на теренах району та в рамках можливостей бюджетів виділили кошти на придбання засобів захисту та дезінфікуючих засобів для лікарів. Звісно більше навантаження лягло на Межівську об’єднану територіальну громаду, адже лікарняні заклади району перебувають в власності громади та на її території проживає найбільша кількість населення. Вдячні всім без винятку керівникам.

  Але ми на цьому не зупиняємось та продовжуємо роботу щодо закупівлі необхідних засобів захисту та дезінфікуючих засобів. Пропонуємо усім небайдужим прийняти участь у поповнені матеріальних резервів району.

  Також хотів би ще раз нагади про роботу районної «гарячої» телефонної лінії за номером 60 - 2 - 38 та гарячої лінії обласного штабу протидії коронавірусу - 0800 500 474.
  За цими номерами можна отримати всі необхідні консультації та відповіді на найпоширеніші питання щодо COVID-19.
  Звертаючись до всіх жителів району хотів би ще раз підкреслити:

  Дотримання карантину та правил особистої гігієни збережуть Ваше здоров’я і життя!
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор