www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 24 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
На Дніпропетровщині з 05 лютого по 27 березня 2019 року оголошено проведення обласного дитячо-юнацького фестивалю «Z_ефір»
Версія для друку Написати листа
https://adm.dp.gov.ua/storage/app/media/uploaded-files/6%20Zef.png

  Організатором фестивалю є Дніпропетровська обласна державна адміністрація. Фестиваль проводиться під патронатом голови облдержадміністрації Валентина Резніченко. Мета фестивалю – виявити нові таланти Дніпропетровщини, створити для дітей та молоді можливість творчого спілкування та подальшого розвитку їх таланту.
  Відділ культури Межівської райдержадміністрації запрошує до участі у фестивалі професійні та аматорські творчі колективи та виконавців, які:
  -мешкають у Межівському районі;
  - віком від 5 до 16 років (поділяються на 2 категорії: від 5 до 10 років та від 11 до 16 років).
  Перелік номінацій фестивалю «Z_ефір»:
  -вокальне мистецтво (естрадний вокал, народний вокал, академічний вокал, вокально-хореографічна композиція, шоу-групи та ін.)
  - інструментальний жанр (класичне, народне, джазове мистецтво, духовна музика, старовинна музика та ін.);
  - хореографічне мистецтво (класичний танець, народний танець, східний танець, дитячий танець, сучасний бальний танець, сучасний естрадний танець, танцювальне шоу, модерн та ін.);
  -театральне мистецтво (мініатюри, уривки з вистав, ляльковий театр, театр пластики, художнє читання та ін.);
  - оригінальний жанр (Workout, пісочна анімація, циркові виступи та ін.).
  Фестиваль «Z_ефір» проходить у три етапи:
  Перший етап – місцевий відбір відбувається у вигляді концертного заходу на визначених територіях згідно номінацій та вікових категорій. Згідно календарного плану заходів обласного дитячо-юнацького фестивалю «Z_ефір» учасники від Межівського району будуть представляти свою творчість на розгляд журі 02 березня 2019 року (Будинок культури смт Межова). Разом з нами у відбіркову групу потрапили учасники від Покровського району. Виступи учасників до 5 хвилин. Після проведення першого етапу журі визначає переможців по кожній номінації (1, 2, 3 місце), які будуть брати участь у другому відбірковому турі
  Другий етап складається з виступів переможців першого туру. Визначення переможців обласного фестивалю відбувається відповідно до переліку затверджених номінацій.
  Третій етап – заключний гала-концерт з нагородженням переможців у м. Дніпро.
  Для участі у фестивалі необхідно до 20 січня 2019 року подати заявку-анкету в електронному вигляді (на сайті Дніпропетровської обдержадміністрації http://adm.dp.gov.ua/) або в паперовому вигляді до 19 січня 2019 року до відділу культури райдержадміністрації.
  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор