www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 24 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Участь старшокласників смт. Межова у проекті «Професія поряд»
Версія для друку Написати листа
Днями до профорієнтаційного проекту «Професія поряд» приєдналися школярі ЗШ смт. Межова. Задля інформування учнівської молоді про можливість отримання освіти за робітничими професіями відбулася он-лайн-презентація навчального закладу ДПТНЗ «Дніпровський професійний залізничнний ліцей». У заході взяли участь близько 20 старшокласників.

    Захід розпочав провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг у Межівському районі Павлоградського міськрайонного центру зайнятості Чистик Д.М., який розповів про правила вибору професії, переваги професійного навчання та працевлаштування за робітничими спеціальностями.
    У ході Скайп-зв’язку заступник директора з навчального-виховної роботи Коношко Ю.Є. розповіла про освітню діяльність ліцею, терміни та умови навчання за професіями машиніст електровоза, машиніст тепловоза, слюсар з ремонту рухомого складу, провідник пасажирського вагона, контролер-касир, кассир квітковий.
    Присутні отримали відповіді на ряд питань, що їх цікавили, зокрема про організацію дозвілля, забезпечення гуртожитком та стипендією під час навчання, місця проходження практики. Щодо можливості працевлаштування після закінчення навчання, заступник директора розповіла, що основними замовниками робітничих кадрів ліцею є: Локомотивне депо ст.НД-Вузол; Вокзал ст. Дніпропетровськ; моторвагонне депо РПЧ-1; Дніпропетровський завод прокатних валків; Пасажирське вагонне депо ЛВЧД-1; завод Інтерпайп, Дніпропетровський метрополітен.
    Цікаві майстер-класи за професіями продемонстрували кращі учні ліцею.
    Школярі висловили подяку за організацію корисного і цікавого заходу, який допоможе у професійних планах на майбутнє, двоє учнів виявили бажання пройти навчання у Дніпровському професійному залізничнному ліцеї та отримати сучасну професію залізничника.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор