www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 27 січня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Понад 80 медпрацівників Дніпропетровщини отримають 300-відсоткову надбавку від держави.
Версія для друку Написати листа
Понад 80 медпрацівників Дніпропетровщини отримають 300-відсоткову надбавку від держави.

    Медики Дніпропетровщини, які у березні працювали із хворими на коронавірус, отримають 300-відсоткову надбавку від держави. На доплати вже виділили понад 1,1 млн грн. Наразі кошти у казначействі. Днями вони надійдуть на зарплатні картки 84 працівників закладів охорони здоров’я області. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.
    «Нині медики – на вістрі боротьби з коронавірусом. Матеріально підтримати тих, від кого під час епідемії залежать життя та здоров’я тисяч людей, – наш обов’язок. Преміювали за березень майже півтисячі медпрацівників. На це виділили з обласного бюджету 2,4 млн грн, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – На початку цього тижня отримали від держави понад 1,1 млн грн на виплати тим, хто безпосередньо працював у березні з хворими на COVID-19. Гроші вже на рахунках у казначействі. Найближчими днями вони надійдуть на зарплатні картки».
    Надбавки у розмірі 3-х посадових окладів отримають 84 працівники трьох медзакладів області: Дніпровської міської лікарні №21, Криворізької інфекційної лікарні №1, Обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф. Виплати – за всі відпрацьовані у березні дні. Незалежно від того, скільки з них медики провели безпосередньо з хворими на коронавірус.
    Нині в Україні – понад 14,1 тис лабораторно підтверджених випадків коронавірусу. Із них 652 – на Дніпропетровщині. 74 мешканці області вже одужали.

https://adm.dp.gov.ua/storage/app/uploads/public/5eb/4fe/738/5eb4fe73806f0152271427.jpg
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор