Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua    09 липня виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Жук А.С. провела оперативну нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, організацій району, селищного та сільських голів, в.о. старост старостинських округів.
    На чергу денну виносилося 3 питання. Про заходи щодо запобігання та протидії пожежам у лісах та сільськогосподарських угіддях у літній період 2018 року. Доповідав з даного питання Хоменко А.В. - головний інспектор Межівського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області. Він зазначив, що Межівським районним сектором Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області проведено заходи з метою недопущення пожеж у природніх екосистемах на території району та щодо забезпечення протипожежного захисту нового врожаю. Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Скляренко П.В. доповів про заходи протипожежної безпеки під час збирання та зберігання врожаю 2018 року, та зазначив, що з даного питання 12 червня було проведено нараду з керівниками сільськогосподарських формувань району всіх форм власності.
    Другим слухалося питання про стан розрахунків за житлово-комунальні послуги, з якого доповідав виконуючий обов’язки директора комунального підприємства «Комунсервіс» Межівської селищної ради» Ступа В.О.
    Останнім слухалося питання про стан утримання громадських колодязів та забезпечення населення якісною питною водою, з якого проінформували Межівський селищний голова Зражевський В.М. та Слов’янський сільський голова Смольська Г.І. Межівський селищний голова Зражевський В.М. зазначив, що на балансі селищної ради громадські колодязі не обліковуються. Спеціалістами селищної ради обстежено 30 колодязів, водою з яких користуються жителі Межівської ОТГ. Зазначив, що всі колодязі знаходяться в задовільному стані. Протягом 2017 року в смт. Межова облаштовано 6 свердловин з встановленням ручних механічних глибинних насосів. Слов’янський сільський голова Смольська Г.І. проінформувала, що на території сільської ради знаходяться два громадських колодязі та криниця з питною водою. Всі колодязі знаходяться в задовільному стані.
    За результатами розгляду питань керівникам були надані відповідні доручення.