www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 24 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Зміни у порядку надання житлових субсидій та стан призначення житлових субсидій за новим порядком
Версія для друку Написати листа
З 1 травня 2018 року діє нова програма житлових субсидій, яка є перш за все соціально справедливою та більш адресною. Зміни направлені на те, щоб всі ті, хто справді потребує субсидії – її отримали.

Якщо раніше субсидію перепризначали на новий період раз на рік у травні і окремо розраховували її розмір на літній і зимовий період, то тепер це відбуватиметься двічі на рік – у травні і жовтні.

Переважній більшості громадян, а це 1412 сім’ям, які отримують субсидію і не мають щойно куплених предметів розкоші, нових автомобілів, і у складі сімей яких немає працездатних осіб, що декларують нульові ставки доходу, як і раніше державна допомога буде нараховуватися в автоматичному режимі, без звернення до органу соціального захисту.
Однак для окремих сімей із 1 травня 2018 року призначення житлової субсидії здійснюється лише після подання нових заяви і декларації, якщо у складі домогосподарства є:

· непрацюючі особи працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менше мінімальної заробітної плати;

· внутрішньо переміщені особи (зможуть оформити субсидію без договору оренди житла – лише на підставі заяви і декларації, з зазначенням складу домогосподарства);

· особи, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства (якщо чоловік (дружина) отримувача субсидії або осіб, з урахуванням яких призначалась субсидія, зареєстровані за іншою адресою);

· особи, які є орендарями житлових приміщень (будинків);

· особи, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично в ньому не проживають (тобто субсидія призначалась на підставі рішення комісії, без врахування до складу сім’ї таких осіб);

· сім’ям, в яких відбулися зміни у складі сім’ї ;

· сім’ям, які станом на травень 2018 року мають прострочену понад 2 місяці заборгованість з оплати за житлово-комунальні послуги в сумі, що перевищує 20 неоподаткованих прожиткових мінімумів (340 грн.), та не погасять її до червня 2018 року.

Станом на 1 листопада 2018 року за призначенням жтитлової субсидії на оплату житлово – комунальних послуг за новим порядком звернулося 1019 сімей, з яких 439 особових справ були розглянуті на районній комісії з питань надання пільг та житлових субсидій населенню при райдержадміністрації, по 346 заявах були винесені позитивні рішення комісії.
За 10 місяців 2018 року за призначенням субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу готівкою звернулося 1270 сімей, нараховано субсидії готівкою 970 сім’ям.
Особистий прийом громадян проводиться щоденно з понеділка по п’ятницю з 800 до 1700 години без обідньої перерви. Працюють телефони «гарячої лінії».

Прийом заяв та декларацій проводиться як спеціалістами управління так і уповноваженими представниками Новопавлівської об’єднаної територіальної громади, Зорянської та Слов’янської сільської ради.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор