www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 17 січня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
На період карантину змінили правила нарахування житлових субсидій.
Версія для друку Написати листа
На період карантину змінили правила нарахування житлових субсидій.

    Уряд змінив правила нарахування житлових субсидій на період карантину. Хто тепер набув права їх отримувати, як змінилися соціальні нормативи на житлово-комунальні послуги та у який спосіб субсидіанти можуть продовжити отримувати грошову допомогу від держави? Про новинки у правилах розповіла начальниця відділу департаменту соцзахисту населення Дніпропетровської ОДА Олександра Довидовська.
    «На період карантину в Україні набули чинності деякі поправки до правил нарахування житлових субсидій, – зазначила Олександра Довидовська. – Так, під час карантину заборонили припиняти надання житлових субсидій, за винятком чітко визначених обставин. Тим, хто отримував грошову допомогу від держави в опалювальний сезон 2019-2020 років, не потрібно подавати заяву для її нарахування у наступний період. Таке питання розглядатиметься автоматично».
    Ті, кого в період карантину звільнили з роботи через скорочення штату, можуть розраховувати на призначення житлової субсидії. Для цього необхідно стати на облік як безробітний у службі зайнятості. Після – подати відповідну заяву.
    На період карантину держава збільшила на 50% соціальні нормативи на обсяг житлово-комунальних послуг, у межах яких надається субсидія. Наприклад, у споживанні послуг з централізованого водопостачання нормою було 3,6 кубометрів на одну людину. Тепер її збільшили до 5,4 куб. м.
    Оформити документи для призначення субсидії можна онлайн.
Нет описания фото.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор