www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 24 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
12 червня 2018 року у залі засідань Межівської райдержадміністрації були проведені загальні збори фермерів та сільгоспвиробників Межівського району
Версія для друку Написати листа
На цих зборах був присутній голова асоціації фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області - Гайворонський Анатолій Іванович.

Гайворонський А.І. розповів сільгоспвиробникам, що обласна Асоціація має власний розум і багаторічний досвід виживання в несприятливих умовах, є другом усіх аграріїв, знаходить корисні горизонтальні контакти з потрібними вітчизняними і закордонними виробниками сільгосптехніки, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, інших потрібних фермерам ресурсів та налагоджує з ними взаємодію.
На зборах розглядалось питання щодо обрання голови ініціативної групи для створення Асоціації фермерів та приватних землевласників у Межівському району. Після детального обговорення було обрано голову фермерського господарства «Урожай -2014» Кутнього Сергія Вікторовича. Йому довірили сільгоспвиробники займатися створенням установчих документів.
Також традиційно перед збиранням ранніх зернових звернувся до сільгоспвиробників начальник 59 ДПСЧ, майор служби цивільного захисту Лисенко Сергій Вікторович, де зазначив основні вимоги пожежної безпеки на період підготовки та під час збирання ранніх зернових культур.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор