Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


Відповідно до Закону України «Про Державний реєстр виборців», Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців та посадових інструкцій працівників відділу ведення Державного реєстру виборців у липні 2018 року відділом було виконано свої функціональні обов’язки в повному обсязі.

  Проведено періодичне поновлення бази даних Реєстру виборців відповідно до відомостей поданих за період з 01 по 30 червня 2018 року
  Станом на 01 липня 2018 року кількість виборців Межівського району становила - 17425 виборців. Після проведення періодичного поновлення бази даних Реєстру кількість виборців становить 17404, що на 21 виборця менше, ніж на початок періоду. Кількість нездатних постійно пересуватися самостійно становить 451 осіб. Це на 10 виборців менше за минулий період.
  За період з 01 по 30 червня поточного року за відомостями суб’єктів подання у базі даних Реєстру виборців Межівського району відбулися наступні зміни:
  - виповнилося вісімнадцять років — 8 виборців;
  - змінили прізвище — 6 осіб;
  - вибули за межі району — 11 виборців;
  - вибули на проходження строкової служби — 2 особи;
  - змінили місце реєстрації в межах району — 13 виборців;
  - вибули в місця позбавлення волі — 0 осіб;
  - набули громадянство — 0 осіб;
  - прибули із-за меж району — 19 виборців;
  - повернулися із строкової служби — 3 особи;
  - померли — 30 осіб;
  - повернулися з місць позбавлення волі - 1 особа;
  - визнані недієздатними — 0 осіб;
  - включено до реєстру вперше — 4 особи;
  - встановлено позначку про постійну нездатність пересуватися самостійно — 0 осіб.
  Сформовано 33 наказів начальника відділу щодо внесення запису та внесення змін до запису у базі Державного реєстру виборців. Виконано 8 наказів начальника відділу щодо знищення 40 записів у базі.
  Відповідно до постанов Центральної виборчої комісії від 29 квітня 2014 року № 415 та від 06 жовтня 2014 року № 1495 виконано покладені обов’язки інших відділів ведення в зоні АТО, а саме:
  - проставлено ознаку “помер” - 5 осіб;
  - змінено прізвище — 0 осіб;
  - прийнято 10 запитів від виборців, зареєстрованих в зоні АТО, щодо надання роздруку персональних даних з Державного реєстру виборців та надано роздруки персональних даних;
  - надано відповіді на 5 листів Межівського РС ГУ ДМСУ в Дніпропетровській області щодо підтвердження факту надання довідок виборцям з Державного реєстру виборців;
  - опрацьовано 5 заяв виборців, які зареєстровані в зоні АТО, щодо внесення змін до їх персональних даних, 1 заяву виборця на зміну виборчої адреси та 1 заяву - на включення до Державного реєстру виборців. Про всі зміни повідомлено виборців усно. Надано 1 повідомлення про включення виборця до реєстру.
  Проведено роботу зі звітами № 381, №382 та № 858 “Перелік виборців, серед яких можливі кратні включення за різними категоріями”, як результат, нових записів не виявлено. Опрацьовано 4 виборці в екрані “аналіз розбіжностей при співставленні виборців ”. В результаті перевірки внесено зміни до персональних данин 3 виборців. Оновлено інформацію по 40 виборцях в екрані “Укази Президента щодо набуття/припинення громадянства”.
  Надіслано 5 та опрацьовано відповіді на 7 запитів щодо уточнення персональних даних 82 виборців. За результатами на запити включено до бази даних Державного реєстру виборців 3 осіб; внесено зміни до пероснальних даних 13 виборців та проставлено позначку “визнані судом недієздатними” - 9 особам.
  Отримана та встановлено програмне забезпечення UAIDServise для зчитування даних з ID-картки громадянина України.