www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 18 листопада 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Західно-Донбаське управління ОДПІ інформує
Версія для друку Написати листа
За 11 місяців 2018 року до держбюджету надійшло 58,1 млн грн від реалізації майна, що перейшло у власність держави

Протягом січня-листопада 2018 року до держбюджету надійшло 58,1 млн грн за результатами розпорядження товарами, валютою та цінностями, що перейшли у власність держави.
Зокрема, реалізація конфіскованого за матеріалами митниць майна принесла бюджету України 11,3 млн грн.
Також 0,7 млн грн зараховано до бюджету від стягнення вартості конфіскованого майна та реалізації органами Державної виконавчої служби майна, яке безпосередньо митницями не вилучалось.
Від реалізації митницями швидкопсувного майна, вилученого у справах про порушення митних правил, а також майна, що підлягає поверненню за рішенням суду (власник не звернувся), держава отримала 0,8 млн грн надходжень.
За вказаний період митницями реалізовано товарів по закінченню термінів зберігання та розміщених у митний режим відмови на користь держави на загальну суму 3,1 млн грн, які також перераховані до бюджету України.
Крім того, за 11 місяців 2018 року до держбюджету зараховано валюти та цінностей на суму 42,2 млн грн.


До уваги платників податку на прибуток!

Західно-Донбаська ОДПІ Головного управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що 14.12.2018 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 19.10.2018 № 842 (далі – Наказ № 842), яким затверджено Зміни до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств (далі – декларація), затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.10.2015 № 897 (далі – Наказ № 897) із змінами.
Зокрема:
● поле 9 заголовної частини декларації «Особливі відмітки» доповнено новою категорією «платника єдиного податку»;
● додаток ЗП до рядка 16 ЗП декларації доповнено новим рядком 16.5 «Сума сплаченого за поточний податковий (звітний) період акцизного податку за зареєстрованими акцизними накладними на важкі дистиляти (газойль), що класифікуються у товарних підкатегоріях 2710 19 43 00, 2710 19 46 00, 2710 19 47 10 згідно з УКТ ЗЕД, якщо вони були використані для транспортних засобів, що класифікуються у товарних підкатегоріях 8602 10 00 00, 8704 10 10 10 згідно з УКТ ЗЕД. Залишок суми, не врахований у зменшення за поточний податковий (звітний) період, не зменшує податок на прибуток у наступних податкових (звітних) періодах (пункт 15 підрозділу 4 розділу XX Податкового кодексу України)»;
● додаток РІ до рядка 03 РІ декларації, в якому згруповані всі різниці, на які збільшується (зменшується) фінансовий результат, передбачені Податковим кодексом України з посиланням на відповідні норми, викладено у новій редакції.
З оновленою редакцією тексту Наказу № 897 можливо ознайомитись скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу ДФС України (http://zir.sfs.gov.ua).
Наказ № 842 опубліковано в інформаційному бюлетені «Офіційний вісник України» від 14.12.2018 № 96.

Строки подання звітності та сплати ПДВ у грудні


Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що суб’єкти господарювання, які звітують з ПДВ помісячно податкову декларацію з ПДВ за листопад 2018 року повинні подати до 20 грудня 2018 року включно. А сплатити податкові зобов’язання, зазначені у поданій податковій декларації, потрібно до 29 грудня 2018 року включно.
Нагадаємо, що термін сплати податків і зборів не переноситься. Якщо останній день сплати податкового зобов’язання припадає на вихідний або святковий день, то Податковим кодексом України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) не передбачено перенесення термінів сплати.
Тобто, платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10-ти календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку подання податкової декларації.
Відповідна норма визначена п. 49.18 ст.49 та п. 57.1 ст. 57 розділу II, пунктами 203.1 та 203.2 ст. 203 розділу V ПКУ.
Інформація розміщена на офіційному веб-порталі ДФС України за посиланням: http://sfs.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/361298.html

Платникам податків про правильність заповнення реквізитів нових бюджетних рахунків

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує.
ДФС України на головній сторінці офіційного веб-порталу за посиланням http://sfs.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/360362.html повідомила наступне.
У зв’язку із запровадженням Державною казначейською службою України (далі – Казначейство) централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02.07.2018 рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів відкрито на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998).
Таким чином, починаючи з 02.07.2018, змінились реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів та митних платежів.
Платникам податків для забезпечення повноти та своєчасності розрахунків з бюджетами при заповненні розрахункових документів на сплату податків, зборів та митних платежів необхідно зазначати реквізити нових бюджетних рахунків, відкритих з 02.07.2018 на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998).
В той же час, згідно з інформацією Казначейства окремими платниками продовжують сплачуватися податки і збори, контроль за справлянням яких покладено на органи ДФС, на старі бюджетні рахунки, які були відкриті на балансі обласних апаратів Казначейства (з МФО, відмінним від МФО 899998). Такі кошти не зараховуються до бюджетів, а повертаються платникам, як нез’ясовані надходження.
З метою забезпечення повноти надходжень бюджетних платежів, упередження виникнення у платників податків податкового боргу та недопущення втрат бюджетів платникам необхідно звернути увагу на правильність заповнення реквізитів нових бюджетних рахунків у розрахункових документах на сплату податків і зборів.
Інформація про реквізити нових бюджетних рахунків розміщена на веб-порталі ДФС України в рубриці «Бюджетні рахунки» (http://sts.gov.ua/byudjetni-rahunki), на веб-сторінках Казначейства та Головних управлінь Казначейства в областях і м. Києві.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор