www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 22 квітня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Дніпропетровська ОДА влаштовує для підприємців онлайн-тренінг
Версія для друку Написати листа
Підприємців Дніпропетровщини запрошують до участі у вебінарі. Тренінг у форматі онлайн для них організовує облдержадміністрація. Навчатимуть, як бізнесу переорієнтуватися на торгівлю через Інтернет. А ще – як не втрачати прибутки у нинішніх складних умовах. Про це розповіли в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

«Наразі всі сили регіону кинуті на боротьбу з епідемією. Під час карантину бізнес втрачає традиційні прибутки. Розуміємо, як складно працювати підприємцям у таких умовах. Тож хочемо допомогти їм переорієнтуватися на роботу в режимі онлайн. Усі охочі можуть долучитися до вебінару «Прибутковий ритейл», який проведемо вже 25 березня», – зазначили в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.
Під час онлайн-заняття підприємцям розкажуть, як знайти покупців чи клієнтів та організувати продажі в мережі Інтернет. А ще – навчать правильно визначати цілі, керувати грошима, працювати з постачальниками та орендарями, наймати персонал, влаштовувати рекламні кампанії.
Вебінар «Прибутковий ритейл: з нуля до великої роздрібної мережі» пройде 25 березня з 11:00 до 13:00.
Для участі необхідно зареєструватися.
Посилання на доступ до онлайн-тренінгу учасники отримають на власну електронну адресу за дві години до початку заняття.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор