www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 24 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
15 січня 2019 року у Межівській райдержадміністрації відбулася оперативна нарада
Версія для друку Написати листа
15 січня голова райдержадміністрації Гребцов В.І. провів оперативну нараду за участю голови районної ради Халимендика П.О., керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, організацій району, заступника селищного голови та сільських голів, в.о. старост старостинських округів.

  На чергу денну виносилося 4 питання.
  Про стан фінансування і виплати пенсій у районі за 2018 рік та законодавчі зміни в пенсійному забезпеченні у 2019 році. З даного питання проінформувала начальник Першотравенського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Романенко О.І. Вона зазначила, що загальна кількість пенсіонерів станом на 01 січня 2019 року по Межівському районі 7792 осіб. Середній розмір пенсії з урахуванням індексації в Межівському районі складає 2 528,40 грн. Пенсійне забезпечення жителів району є одним з найважливіших напрямків роботи Межівського сектору обслуговування громадян. У порівнянні з 01 січня 2018 року, коли середній розмір пенсії становив 1798,87 грн., середній розмір пенсії збільшився на 729,53 грн. Пенсія виплачується вчасно і в повному обсязі.
  Другим слухалося питання про зміни в призначенні та наданні населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого побутового палива (монетизація субсидій), з якого проінформувала начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Сергієнко І.М. Вона зазначила, що з 01 січня 2019 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 року № 1176 «Деякі питання надання житлових субсидій населенню у грошовій формі». Постановою передбачено перехід у 2019 році на повну монетизацію пільг та житлових субсидій, тобто перехід на розрахунки субсидіями «живими» грошима. Порядок призначення субсидії залишається незмінними, а змінюється лише алгоритм її виплати.
  Наступним слухалося питання про дотримання належного температурного режиму у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах. З даного питання проінформували заступник Межівського селищного голови Угнівенко О.П., в.о. Новопавлівського сільського голови Сотник Л.І. та Слов’янський сільський голова Смольська Г.І. За інформацією доповідаючих у всіх дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах району дотримується належний температурний режим.
  Останнім слухалося питання про заходи щодо підвищення безпеки в місцях масового перебування людей під час Водохреща. З даного питання проінформували начальник 59-ї Державної пожежно-рятувальної частини в Межівському районі Лисенко С.В., в.о. директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Межівської селищної ради» Кравець В.М., заступник Межівського селищного голови Угнівенко О.П., в.о. Новопавлівського сільського голови Сотник Л.І. та Слов’янський сільський голова Смольська Г.І. За інформацією доповідаючих, у звֹ’язку із святкуванням дня Хрещення Господнього 19 січня 2019 року на території району визначено 4 офіційних місця освячення води духовенством на водоймищах (смт Межова, с. Іванівка, с. Веселе, с. Слов’янка).

  За результатами розгляду питань керівникам були надані відповідні доручення.

  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор