www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 27 січня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Штрафи за підпал стерні збільшили майже у 20 разів.
Версія для друку Написати листа
Штрафи за підпал стерні збільшили майже у 20 разів.

    В Україні посилили відповідальність за підпали, знищення та пошкодження лісів, зелених насаджень, сухостою. Збільшили і покарання за спалювання залишків рослинності на сільськогосподарських землях. Загалом штрафи зросли майже у 20 разів. Тепер їх розмір сягає понад 60 тис грн. Про це повідомив начальник управління цивільного захисту Дніпропетровської ОДА Василь Прохоренко.
    «Покарання за підпали посилили через різке збільшення кількості пожеж. Так, з початку 2020-го вогонь знищив на Дніпропетровщині понад 1,5 тис га рослинних масивів. Загалом у лісах області трапилося 40 пожеж – це майже утричі більше, ніж минулоріч, – зазначив начальник управління цивільного захисту Дніпропетровської ОДА Василь Прохоренко. – Тому вкотре закликаємо мешканців: не паліть суху траву, листя та чагарники, а в лісах – ретельно гасіть багаття».
    Фахівці наголошують: спалювання стерні та сухостою призводить до пожеж. А ще забруднює атмосферне повітря.
    Штрафи за забруднення довкілля через підпали збільшили зі 100-200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – до 1800-3600. Тепер їх розмір – від 30,6 до 61,2 тис грн.
На изображении может находиться: огонь, природа и на улице
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор