www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 29 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Відділ ведення Державного реєстру виборців Межівської райдержадміністрації нагадує, що Центральною виборчою комісією створено сервіс "Особистий кабінет виборця"
Версія для друку Написати листа
що розміщений на порталі Державного реєстру виборців у мережі інтернет (www.drv.gov.ua). «Особистий кабінет виборця» дає змогу виборцю не виходячи з дому перевірити правильність занесення своїх персональних даних та даних своїх рідних до бази Державного реєстру виборців.

  Інструкція реєстрації в особистому кабінеті виборця.
  1. В мережі Інтернет в пошуковй системі переходимо за посиланням (www.drv.gov.ua).
  2. На сайті ЦВК зліва вибираємо підсистему “Державний реєстр виборців”
  3. На сторінці “Державний реєстр виборців” у верхньому правому куті вибираємо “Кабінет виборців”
  4. У вікні, що відкрилося, зліва екрану вибираємо “перевірити включення”
  5. Заповнюємо усі зазначені пункти та натискаємо “Перевірити вказані дані
  Звертаємо заповнюються виключно українською мовою згідно з їх написанням в паспорті, з великої літери (написання усього слова великими літерами заборонено) та без помилок. увагу на дотримання правил реєстрації, зокрема на те, що поля “Прізвище”, “Ім’я”, “По батькові”
  6. Після завершення реєстрації на електронну адресу, яку вказує виборець, надсилається всі його персональні дані, що містяться в Реєстрі.
  Паралельно з отриманням Вами результатів перевірки, відділу ведення Державного реєстру виборців отримує звіт автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців» про наявність помилок у персональних даних виборця, що звернувся в особистий кабінет або його відсутність в Реєстрі. Відділ ведення Державного реєстру виборців у найкоротший термін намагається виправити виявлені помилки у базі Реєстру, тому прохання до виборців, які отримали звіт про відсутність їх у Державному реєстрі виборців, повторно перевірити інформацію через 5-7 днів або звернутися особисто до відділу ведення Державного реєстру виборців за своїм місцем реєстрації.
  Особливо звертаємо увагу на необхідність перевірки своїх персональних даних таких категорій громадян:
  - виборці, яким виповнилося 18 років з моменту останніх виборців;
  - виборці, що за певних причин не голосували на останніх виборах;
  - колишніх військовослужбовців строкової служби;
  - виборці, які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних;
  - виборці, які були відсутні в списках виборців на останніх виборах.

  Відді ведення Державного реєстру виборців Межівської райдержадміністрації запрошує усіх бажаючих виборців району перевірити свої персональні дані, які містяться в Державному реєстрі виборців. Графік роботи відділу ведення Державного реєстру виборців Межівської райдержадміністрації: з понеділка по п’ятницю з 8:00 год. до 17:00 год. Перерва з 12:00 до 13:00. Протягом березня 2019 року відділ працює також в суботу та неділлю з 09:00 год. до 15:00 год. Телефон відділу 62-3-71.
  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор