Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


У ході засідання були розглянуті питання:

1. Про стан підготовки сільськогосподарських формувань району до збирання врожаю ранніх зернових культур.
2. Про схвалення проекту рішення районної ради «Про внесення змін до рішення районної ради від 11 грудня 2017 року № 343-21/VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік» (з урахуванням внесених змін)».
3. Про роботу Межівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо повного охоплення соціальною підтримкою найуразливіших верств населення, зокрема сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах.

З першого питання доповів начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Скляренко П.В. Він зазначив, що не зважаючи на цьогорічні складні погодно – кліматичні умови для сільгоспвиробників та попри всі труднощі, аграрії району своєчасно та якісно провели весь комплекс весняно – польових робіт. Це дає впевненості в отриманні гарного врожаю ранніх зернових культур. У 2018 році по всіх категоріях господарств Межівського району збереглось озимих зернових культур на площі 28920 га, озимого ріпаку – на площі 2570 га. Згідно робочого плану, ранніх зернових та зернобобових культур необхідно зібрати з площі 38337 га, а саме: озима пшениця – 28434 га, озимий ячмінь – 486 га, ячмінь ярий – 8700 га. Для забезпечення збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур у районі на обліку є 131 зернозбиральний комбайн, з них: 29 малопотужні, решта 102 – іноземного виробництва. Збирання врожаю буде проведено при сприятливих погодних умовах в оптимальні строки – 14 днів. Для проведення польових робіт в агроформуваннях усіх форм власності району налічується 817 тракторів, з них 6 спеціальні, решта 811 – польові. Всі вони будуть задіяні на роботах у полі, в міру технологічної необхідності.

Про схвалення проекту рішення районної ради «Про внесення змін до рішення районної ради від 11 грудня 2017 року № 343-21/VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік» (з урахуванням внесених змін)» проінформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Ключик Н.О. Вона зазначила, що керуючись Бюджетним кодексом України, постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 року № 228 «Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ», відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції головних розпорядників коштів районного бюджету та органів місцевого самоврядування, розроблено проект рішення щодо уточнення показників районного бюджету на 2018 рік.

Останнім слухалося питання про роботу Межівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо повного охоплення соціальною підтримкою найуразливіших верств населення, зокрема сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, з якого проінформувала виконуюча обов’язки директора Межівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Пономарьова Ю.М. Вона зазначила, що у 2018 році до Межівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надійшло 29 повідомлень про сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, в яких проживають 69 дітей. Станом на 01 червня 2018 року у центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді під соціальним супроводом перебуває 18 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах (у них 39 дітей). Центром СССДМ здійснюється соціальне супроводження однієї прийомної сім’ї, у якій виховується одна прийомна дитина і вісім дітей – вихованців у дитячому будинку сімейного типу.
За результатами розгляду питань на засіданні колегії районної державної адміністрації були прийняті відповідні розпорядження.