www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 25 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
10 вересня 2018 року у Межівській райдержадміністрації відбулася оперативна нарада
Версія для друку Написати листа
10 вересня голова райдержадміністрації Гребцов В.І. провів оперативну нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, організацій району, селищного та сільських голів, в.о. старост старостинських округів.

  На чергу денну виносилося 4 питання.
  Про стан призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива доповіла начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Сергієнко І.М. Вона зазначила, що протягом опалювального періоду 2017-2018 року субсидію на оплату житлово-комунальних послуг отримувало 3456 сімей. Станом на 01 вересня 2018 року за призначенням житлової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг за новим порядком звернулося 292 сім’ї, з яких 167 особових справ були розглянуті на засіданні районної комісії з питань надання пільг та житлових субсидій населенню при райдержадміністрації, по 141 заяві були винесені позитивні рішення комісії, 125 особових справ знаходяться на доопрацюванні. За 8 місяців 2018 року за призначенням субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу готівкою звернулося 1218 сімей, нараховано субсидії готівкою 957 сім’ям. Станом на 01 вересня 2018 року для отримання частини невикористаної суми субсидії звернулося 794 сім’ї. За рішенням комісії строк подання заяви щодо отримання коштів невикористаної житлової субсидії може бути продовжено до 01 листопада поточного року.
  Другим слухалося питання про хід реалізації на території району Урядової програми «Доступні ліки». З даного питання проінформували Межівський селищний голова Зражевський В.М. та заступник головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Межівської селищної ради» Скочко Ю.В. За інформацією доповідаючих станом на 01 серпня 2018 року затверджено та використано кошти в сумі 240548,0 грн. кількість рецептів, за якими здійснено відшкодування вартості лікарських засобів - 5410 штук, лікарські засоби отримали 1758 пацієнтів. Вона зазначила, що договори з аптечними закладами, що здійснюють відпуск лікарських засобів, 16 серпня 2018 року уклав виконавчий комітет Межівської селищної ради.
  Про проведення медичних профілактичних оглядів дітей дошкільного та шкільного віку проінформували заступник головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Межівської селищної ради» Скочко Ю.В. та виконуюча обов’язки головного лікаря КЗ «Межівська ЦРЛ» ДОР» Педченко Н.Й. Заступник головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Межівської селищної ради» Скочко Ю.В. зазначила, що станом на 01 вересня 2018 року профілактичні огляди дітей шкільного віку проведено на 99,5 %. Профілактичні огляди дітей дошкільних закладів заплановано на вересень 2018 року.
  Останнім слухалося питання про роботу щодо боротьби з карантинними рослинами та іншими бур’янами на території району. З якого доповіли провідний спеціаліст відділу карантину рослин управління фіто санітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Суяров С.М., Межівський селищний голова Зражевський В.М., Новопавлівський сільський голова Кондратюк І.І., Зорянський сільський голова Довгоспиний М.І., Слов’янський сільський голова Смольська Г.І., заступник голови райдержадміністрації Богдан С.В. За інформацією доповідаючих, проводиться значна робота по боротьбі з карантинними рослинами та іншими бур’янами та тривають і надалі проведення заходів по знищенню бур’янів і запобіганню їх розповсюдженню на території району.


  За результатами розгляду питань керівникам були надані відповідні доручення.


  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор