www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 24 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
До уваги суб’єктів господарювання!
Версія для друку Написати листа
Ще раз хочемо нагадати суб’єктам господарювання, що з травня цього року по всій Україні розпочалась операція «Урожай».

Метою цієї операції є перевірка повноти нарахування та сплати податків юридичними особами, фізичними особами-підприємцями, громадянами, які є власниками земельних ділянок та власними силами обробляють такі земельні ділянки для отримання доходу, упередження схем ухилення від оподаткування, виявлення та реєстрація не облікованих найманих працівників та легалізація їх заробітної плати, проведення перевірки дотримання вимог чинного законодавства, яке регулює земельні відносини.
Особлива увага буде приділена залученню до декларування та повноті сплати податків громадянами, які є власниками земельних ділянок площею понад 2 га та власними силами обробляють такі земельні ділянки для отримання доходу, а також надають послуги сільськогосподарською технікою з обробітку землі. Оскільки, згідно абзацу третього підпункту 165.1.24 пункту 165.1 статті 165 Податкового кодексу України, якщо розмір земельних ділянок перевищує 2 гектари, то дохід від продажу сільськогосподарської продукції підлягає оподаткуванню на загальних підставах.
При цьому такий платник податків зобов’язаний включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати податкову декларацію за наслідками звітного року, а також сплатити податок з таких доходів (п.п. 168.2.1 п. 168.2 ст. 168 ПКУ).
Тож у черговий раз хочемо нагадати, що податки - це плата за цивілізацію, бо саме від їх накопичення залежить стан доріг та обсяги інвестицій у освіту, медицину та соціальний захист. Добропорядне декларування своїх доходів є ознакою культури та сприяє розвитку територіальних громад, є запорукою того, що об’єднані громади, сільські ради матимуть можливість надавати більш якісні та більш різноманітні послуги своїм жителям, реалізовуватимуть соціальні та інфраструктурні проекти, будуть реалізовані програми місцевого розвитку та створені рівні умови для розвитку підприємництва.
Ми всі прагнемо жити, як живуть у цивілізованому світі, по закону, тож давайте починати з себе.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор