www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 23 січня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Олександр Бондаренко передав госпітальним базам партію медичного вантажу від Офісу Президента
Версія для друку Написати листа
325 дихальних трубок, 3,6 тис медичних респіраторів, 60 тис рукавичок, 300 захисних костюмів. Все – з партії медичного вантажу для боротьби з коронавірусом, яка надійшла від Офісу Президента. Засоби медичної допомоги та індивідуального захисту передав до двох госпітальних баз Дніпропетровщини голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

  «Отримали від Офісу Президента вкрай необхідні під час епідемії засоби медичної допомоги та індивідуального захисту. Розподілили їх між госпітальними базами регіону. Так, сьогодні велику партію передали до Дніпровської інфекційної лікарні №21 та обласної лікарні ім. Мечникова, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко. – Такими наборами регулярно забезпечуватимемо всі госпітальні бази регіону. Вони мають бути у «бойовій готовності». А медики, які зараз на «передовій» боротьби з коронавірусом, повинні бути забезпечені надійним захистом».
  Партія медичного вантажу від Офісу Президента вже надійшла до Дніпровської інфекційної лікарні №21 та обласної лікарні ім. Мечникова. Загалом медикам передали 325 дихальних трубок, 3,6 тис медичних респіраторів, 60 тис рукавичок, 300 захисних костюмів, 2,2 тис бахіл, 168 термометрів, 96 одиниць дезінфікуючих засобів.

  «Дуже вдячні владі за те, що дбає про нас, медиків. Головне для лікаря, медсестри – бути захищеними. Це дуже важливо, адже у всіх – сім’ї. Сьогодні медики вкрай потребують засобів захисту, аби убезпечити від інфекції і себе, і своїх близьких», – сказав головний лікар обласної лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко.
  Загалом в області визначили 18 закладів охорони здоров’я, які в разі необхідності прийматимуть хворих на коронавірус.
  Нині в Україні зафіксовано 669 випадків коронавірусної хвороби. З них 9 – на Дніпропетровщині.


  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор