www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 22 квітня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Після обстеження у дев’яти мешканців Дніпропетровщини коронавірусу не виявили
Версія для друку Написати листа
Стали відомими результати обстежень 11 мешканців Дніпропетровщини, яких перевіряли на коронавірус. В однієї людини виявили грип. У 8 пацієнтів – звичайне ГРВІ. У двох діагностували коронавірус. Нині вони під наглядом лікарів, стан здоров’я – задовільний. Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА.

    «У дев’яти мешканців Дніпропетровщини, яких перевіряли на коронавірірус, цієї хвороби не виявили. Ще у двох діагностували COVID-19. Це подружжя, яке повернулося із Франції. Нині вони ізольовані в міській лікарні №21 Дніпра, знаходяться під наглядом лікарів та отримують всю необхідну допомогу. Стан здоров’я – задовільний. Температура в нормі, ускладнень немає», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Валерій Сердюк.
    В Україні – 26 підтверджених випадків COVID-19. Два з них – на Дніпропетровщині.
    «Докладаємо максимальних зусиль, аби не допустити розповсюдження хвороби на Дніпропетровщині. Навчальні заклади закриті на карантин, обмежений рух громадського транспорту. За можливості, роботодавці перевели співробітників на дистанційну роботу. Лікарні – на посиленому режимі . В разі необхідності, вони готові надавати допомогу хворим на коронавірус», – додав Валерій Сердюк.
    У світі – майже 250 тис випадків захворювання на коронавірус. Понад 86 тис людей вже одужали.
    Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор