www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 22 квітня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Для учнів Волоської школи зводять новий корпус за програмою «Велике будівництво»
Версія для друку Написати листа
Із березня 2020-го на Дніпропетровщині почали реалізовувати програму Президента «Велике будівництво». Зокрема, нині кипить робота у Волоському. До основної будівлі загальноосвітньої школи там добудовують окремий корпус. Підрядники вже виконали більше половини робіт, повідомили у департаменті капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації.

    «Понад 80 років діти та вчителі страждали від того, що у закладі немає актової та спортивної зали, не вистачає кабінетів. За проєктом, до сільської школи у Волоському добудовуємо сучасний триповерховий навчальний корпус. Облаштуємо зручний перехід, який з’єднає його з основною будівлею. Завершити усі роботи плануємо до кінця 2020-го, – повідомили у департаменті капітального будівництва Дніпропетровської ОДА.
    Волоську школу реконструюють для 200 дітей. Вже готові каркас нового корпусу із переходом. Наразі підрядники почали облаштовувати інженерні системи. Проводять опалення, вентиляцію, систему водопостачання й каналізацію. Оздоблюють фасад.

    «Велике будівництво» стартувало по всій країні з 1 березня 2020 року. У її межах на Дніпропетровщині збудують та реконструюють 5 шкіл, 5 дитсадків та 5 стадіонів. Окрім Волоської школи осучаснять й навчальні заклади у Покровському, Петропавлівці, Лихівці та Томаківці.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор