www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 18 січня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Дніпропетровська ОДА отримала засоби індивідуального захисту від підприємств, що знаходяться на території області
Версія для друку Написати листа
Дніпропетровщина отримала засоби індивідуального захисту для медичного персоналу від Фонду Вадима Новінського. Понад 11,5 тис респіраторів, більше 10 тис масок та 3 тисячі костюмів біологічного захисту розподілять по госпітальним базам області. Вантаж особисто зустрів голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

«Бізнес продовжує допомагати Дніпропетровщині у боротьбі з коронавірусом. Область отримала якісні маски, респіратори та захисні костюми для медиків, – зазначив очільник області Олександр Бондаренко. – Ця поставка здійснена централізовано від офісу Президента та МОЗу. Придбана за рахунок наших бізнес-партнерів. Ми їм дуже вдячні. Завдяки плідній співпраці влади та бізнесу медичні запаси лікарень нині активно поповнюються. Захист медиків, які зараз на передовій боротьби з вірусом, для нас – на першому місці».
Найближчим часом засоби індивідуального захисту отримають, зокрема, медзаклади Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського, Павлограду.

«Розуміючи рівень загрози, акціонери компанії Метінвест Вадим Новінський та Рінат Ахметов одні з найперших відгукнулися на заклик Президента України долучитися до боротьби з коронавірусом, – розповів офіціальний представник компанії Метінвест, член обласного штабу протидії коронавірусу Дмитро Мурашко. – Це лише перша партія. Плануємо ще придбання засобів індивідуального захисту, дезінфекторів, дефіцитного медичного обладнання. Закликаємо інших бізнесменів акумулювати свої ресурси та допомагати».
Нині в Україні 480 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Вісім з них – на Дніпропетровщині.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор