Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


Дніпропетровщина отримала засоби індивідуального захисту для медичного персоналу від Фонду Вадима Новінського. Понад 11,5 тис респіраторів, більше 10 тис масок та 3 тисячі костюмів біологічного захисту розподілять по госпітальним базам області. Вантаж особисто зустрів голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

«Бізнес продовжує допомагати Дніпропетровщині у боротьбі з коронавірусом. Область отримала якісні маски, респіратори та захисні костюми для медиків, – зазначив очільник області Олександр Бондаренко. – Ця поставка здійснена централізовано від офісу Президента та МОЗу. Придбана за рахунок наших бізнес-партнерів. Ми їм дуже вдячні. Завдяки плідній співпраці влади та бізнесу медичні запаси лікарень нині активно поповнюються. Захист медиків, які зараз на передовій боротьби з вірусом, для нас – на першому місці».
Найближчим часом засоби індивідуального захисту отримають, зокрема, медзаклади Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського, Павлограду.

«Розуміючи рівень загрози, акціонери компанії Метінвест Вадим Новінський та Рінат Ахметов одні з найперших відгукнулися на заклик Президента України долучитися до боротьби з коронавірусом, – розповів офіціальний представник компанії Метінвест, член обласного штабу протидії коронавірусу Дмитро Мурашко. – Це лише перша партія. Плануємо ще придбання засобів індивідуального захисту, дезінфекторів, дефіцитного медичного обладнання. Закликаємо інших бізнесменів акумулювати свої ресурси та допомагати».
Нині в Україні 480 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Вісім з них – на Дніпропетровщині.