www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей.
Версія для друку Написати листа

  У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей.

  28 дітей Межівського району пільгових категорій (дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах) побували на виставі 28 травня 2019 року у державному підприємстві «Дніпровський державний цирк» на обласному святі, приуроченому Дню захисту дітей. Діти отримали велике задоволення від вистави, багато вражень, гарний настрій. По закінченню свята були вручені подарунки від служби у справах дітей обласної державної адміністрації.
  Забезпечення паливно-мастильними матеріалами транспорту здійснено за рахунок бюджетних коштів, згідно заходів районної програми захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання у Межівському районі на 2017 – 2021 роки.
  Служба у справах дітей Межівської районної державної адміністрації вітає з Міжнародним днем захисту дітей. Їм, нашому майбутньому, хочемо побажати радісного й безхмарного дитинства! Хочемо побажати, щоб кожен хлопчик і дівчинка щодня відчували мамине тепло, ласку і батькове міцне плече. Хочемо, щоб наші сини й доньки знали, що ми їх дуже любимо і хочемо в майбутньому бачити здоровими, розумними, мудрими! Вітаючи зі святом, зичимо вам, дорогі хлопчики та дівчатка, міцного здоров'я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул.
  Водночас це свято і дорослих - усіх тих, хто завжди поряд з дітьми, хто допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ. Усміхнені личка, палаючі захватом очі, довірливі обійми маленьких рук - це те, задля чого ми живемо. Робити усе можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним - святий обов'язок кожного з нас.
  Бажаємо всім вам, дорогі діти, батьки, опікуни, батьки-вихователі, прийомні батьки, усиновлювачі міцного здоров'я, щастя, добра та сімейного затишку.
  Нехай здійсняться всі ваші мрії та задуми!

C:\Users\Администратор\Desktop\ЦИРК\1.jpg

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор