www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 28 січня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Українська діаспора в Чехії пропонує допомогу співвітчизникам під час пандемії
Версія для друку Написати листа
Ваші діти чи інші родичі залишилися сам-на-сам із пандемією в Чехії чи інших країнах Європи? Без грошей, даху над головою та роботи? Представники української діаспори готові допомогти вирішити побутові проблеми, підказати, як пройти медогляд, та організувати виїзд на Батьківщину.

  Волонтерами у цій добрій справі виступили представники громадської організації «Cizinec neni otrok». Допомогу вони надають у співпраці з Посольством України в Чеській Республіці.
  ГО «Cizinec neni otrok» може допомогти українцям, які зараз перебувають у Чехії, з житлом, їжею, пошуком безпечної роботи. Якщо треба, проконсультують із будь-яких питань. Підкажуть, де, як, коли можна пройти медичний огляд. Допоможуть і організувати виїзд в Україну.
  Контакти:
  Сайт – http://cizinec.eu/
  Група у Фейсбуці – https://www.facebook.com/groups/198644141387188/
  Електронна адреса – support@cizinec.eu
  Мешканці Дніпропетровщини, що вже повернулися або мають намір приїхати з інших країн, можуть звернутися на телефон «гарячої лінії» – 0 800 500 474. Їм допоможуть дістатися домівки, пройти медичну діагностику та організувати режим самоізоляції. Телефонувати на «гарячу лінію» можуть і родичі, сусіди, друзі та знайомі тих, хто повертається з країн із епідемією коронавірусу.
  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор