Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua  Спеціалістами фінансового управління Межівської районної державної адміністрації 11 жовтня 2018 року проведено семінар-нараду для бухгалтерських служб Зорянської та Слов’янської сільських рад.
  У семінарі прийняли участь усі спеціалісти фінансового управління та бухгалтери Зорянської та Слов’янської сільських рад.
  Учасники семінару мали нагоду отримати роз’яснення з питань:
  1. Про підсумки виконання місцевих бюджетів за 9 місяців 2018 року та завдання по забезпеченню виконання бюджету до кінця 2018 року
  2. Зміни по формуванню проектів бюджетів на 2019 рік
  3. Зміни в регулюванні договірних відносин в частині реформування електроенергетичної галузі в Україні.


  Присутніх бухгалтерів інформували про підсумки виконання місцевих бюджетів за 9 місяців 2018 року. Проаналізовано рівень виконання планових показників по місцевих податках і зборах, обсяг фактичних надходжень по сільських радах та в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.  Упродовж семінару учасники розглянули деякі особливості проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», зареєстрований у Верховній Раді України 15 вересня 2018 року за № 9000 та обговорили питання що виникають у процесі формування проектів бюджетів на 2019 рік.
  Протягом зустрічі були надані роз’яснення щодо змін в законодавстві в частині реформування електроенергетичної галузі в Україні. Особлива увага була зосереджена на укладанні договорів між постачальниками, споживачами і операторами системи розподілу електроенергії на території діяльності відповідного оператора системи.
  За підсумками семінар-наради, враховуючи зазначену інформацію, доведені конкретні завдання щодо завершення поточного бюджетного року та складання проектів місцевих бюджетів на 2019 рік.

  Заступник начальника - начальник
  бюджетного відділу фінансового управління О.Л.ТУРАКЕВИЧ