www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 16 січня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
У 2020-му на Дніпропетровщині створять 4 навчально-практичні центри
Версія для друку Написати листа
базі закладів профтехосвіти Кривого Рогу, Кам’янського та Покровського району. На це з держбюджету училища отримають понад 8,5 млн грн, повідомила заступниця голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ірина Грицай.

  «Заклади освіти, які цьогоріч отримають кошти на створення навчально-практичних центрів, визначала комісія Міністерства освіти і науки України. Фінансування виділять 4 училищам області, – розповіла заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ірина Грицай. – Центри обладнають сучасною технікою, тож майбутні фахівці отримають гарну можливість на практиці познайомитися із усіма тонкощами виробничого процесу».
  Навчально-практичний центр обладнають на базі Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею. Там готуватимуть фахівців за кількома напрямками – електрослюсар черговий та з ремонту устаткування, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування.

  Ще один осередок з’явиться на базі Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування. Там готуватимуть верстатників широкого профілю, операторів верстатів з програмним керуванням, токарів та фрезерувальників.

  Навчально-практичний центр створять і при Кам’янському вищому професійному училищі. Там учні опановуватимуть фах електрогазозварника.

  Облаштують центр і у Покровському районі – на базі Вищого професійного училища №75. Готуватимуть трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва.

  Загалом цьогоріч в Україні створять 53 навчально-практичні центри у закладах професійно-технічної освіти.
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор