www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 17 січня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
У квітні держава дофінансувала медзаклади Дніпропетровщини на 29,1 млн грн
Версія для друку Написати листа
Держава додатково профінансувала медзаклади Дніпропетровщини. Загалом за роботу у квітні з держбюджету виділили 29,1 млн грн. Про це сповістив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

    «Епідемія внесла корективи у плани держави. Під час карантину основний принцип медреформи «гроші ідуть за пацієнтом» не може запрацювати на повну. Тож згідно з рішенням Уряду заклади охорони здоров’я щомісяця дофінансовуватимуть – до кінця 2020-го, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Зокрема, на підтримку медзакладів області у квітні держава виділила 29,1 млн грн. Із них 1,1 млн грн пішло на 300-відсоткові доплати працівникам, які лікували хворих на коронавірус у березні. Решту коштів розподілили між медичними установами регіону».
    Близько 9,5 млн грн державної субвенції виділили лікарням Дніпра, Кривого Рогу та Обласному центру екстреної допомоги та медицини катастроф. Ще понад 18 млн грн пішли на фінансування решти закладів охорони здоров’я області.

    Загалом на медзаклади «первинки», «вторинки» та «третинки» Дніпропетровщини до кінця 2020-го передбачено 109 млн грн державної субвенції.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор