www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 26 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
На території садиби «Перлина степу» в с. Слав янка Межівського району 21 вересня 2018 року відбулася спартакіада освітян Межівщини під гаслом «Спорт – гордість нації!»
Версія для друку Написати листа
Вже стало традицією щороку восени проводити спартакіаду серед працівників загальної середньої освіти.

    З метою виконання соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту, активізації спортивно-масової роботи серед працівників освіти, організації змістовного відпочинку та дозвілля членів Профспілки, 21 вересня 2018 року на території садиби «Перлина степу» в с. Слав янка, Межівським районним комітетом Профспілки працівників освіти і науки України за підтримки Межівської районної державної адміністрації, голови Межівської ОТГ та голови Новопавлівської ОТГ, відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Межівської селищної ради було проведено традіційну спартакіаду освітян Межівщини під гаслом «Спорт – гордість нації!».
    Спартакіада педагогічних працівників – чудовий приклад того, що жити яскравим насиченим життям, наповненим новими подіями й звершеннями, перемогами гідний кожен! Педагоги району вкотре довели свою активну життєву позицію та впевненість у необхідності підтримки здорового способу життя.
На данном изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, люди стоят, толпа и на улице На данном изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди стоят и на улице
На данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди стоят, ребенок и на улице На данном изображении может находиться: один или несколько человек и на улице
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор