www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 23 січня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Стипендія Президента України спортсменам.
Версія для друку Написати листа
Більше двох десятків спортсменів та тренерів із Дніпропетровщини отримуватимуть стипендії Президента України.

  Більше двох десятків спортсменів та тренерів із Дніпропетровщини отримуватимуть стипендії Президента України. Грошове заохочення – за видатні досягнення. Про це сповістили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

  «Цьогоріч втричі більше спортсменів та тренерів з нашої області удостоїлися стипендії Президента України. Минулого року всього семеро, нині – 21. Всі вони представляли країну на міжнародному рівні, – розповів начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников. – Тож грошова премія – подяка від держави за перемоги. Стипендію виплачуватимуть щомісяця протягом року».

  Срібна призерка чемпіонату світу 2019 року з легкої атлетики Ярослава Магучіх отримуватиме понад 25 тис гривень. Стільки ж призначили за «срібло» на чемпіонаті світу з фехтування Богдану Нікішину. Близько 10 тисяч – тренеру шпажиста Ользі Маркіній.

  Бронзовій призерці чемпіонату Європи 2019 року з академічного веслування Анастасії Коженковій визначили стипендію у 14,7 тис грн.

  Загалом президентські стипендії призначили 250 українським спортсменам та тренерам. Залежно від своїх досягнень вони щомісячно отримуватимуть від 4 до 27 тис гривень.

  Весь список – за посиланням.https://www.president.gov.ua/documents/1382020-33265


  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор